top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Nutriplus Focus Gummy

POTANSİYELİNİ KEŞFET!


60 adet çiğnenebilir formda jelatin içermeyen vitamin & mineral içeren kavun-şeftali aromalı besin takviyesi.

Yoğun stresli geçen iş günlerinde ve çalışma dönemlerinde size destek sağlar.

Ürünün içeriğinde bulunan B6 ve B12 vitaminleri yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.*

Yüksek kalite: Tüm ürünlerimize stabilite, hammadde, ambalaj ve bitmiş ürün analizleri, proses ve temizlik validasyonları kapsamında tüm çalışmalar tam bir gıda güvenliği HACCP ve GMP anlayışıyla sürdürülmektedir.


-              Doğal Tatlandırıcı içerir.

-              İlave şeker içermez.

-              Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur.

-              Jelatin içermez

 

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Yetişkinler tarafından takviye edici gıda olarak günde 2 defa 1 çiğnenebilir form tüketilmesi tavsiye edilir.

Muhafaza Koşulları: 25°C altında ve kuru yerde muhafaza ediniz.


Uyarılar: Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

Yetişkinlerin kullanımına uygundur.


*Gıda ve Takviye Edici Gıdalarda Sağlık Beyanı Kullanımı Hakkında Yönetmelik (32169 sayılı mükerrer/20.04.2023 tarihli Resmi Gazete yayını)

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page