top of page

 

Farmasi şifremi unuttum ne yapmalıyım?

 

Farmasi üyesisiniz ve daha önce size sms ile gelen Farmasi şifrenizi unuttunuz yada bulamıyorsunuz, bu durumda ne yapılmalıdır?

Farmasi şifrenizin size tekrar gönderilmesi için Farmasi Resmi web sitesinde bulunan ‘Şifremi Unuttum’ butonuna Tc’nizi yazarak ve güvenlik kodunu yazarak sistemde bulunan telefonunuza sms ile şifrenizin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorunuzu hatırlamıyorsanız. Sponsor numaranızı 0065636 olarak tanımlayıp bizden 7/24 canlı yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Farmasi’ye Kayıtlı Telefonunuz Değiştiğinde Ne Yapmalısınız?

Farmasi’de kayıtlı bulunan telefonunuzun değişmesi durumunda telefonunuza sms ulaşmayacaktır. Farmasi’de kayıtlı olan eski telefonunuza sms gidecektir. Doğal olarak sizin bu sms’e yani şifrenize ulaşma imkanınız olmayacaktır.

Farmasi İletişim https://www.farmasiint.com/icerik/iletisim/100 linkinde bulunan kutucuklara tüm istene bilgileri doğru bir şekilde yazmanız durumunda, açıklama kısmına da isteklerinizi anlaşılır ve kendinizi tanıtarak yapmanız durumunda telefonunuz güncellenecek ve Farmasi sistemlerine kaydedilecektir.

Farmasi sisteminde yenilenen telefonunuza sms ile şifreniz gönderilecektir.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page