top of page

 

Farmasi uyelik nedir?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur.

Farmasi üyeliği sayesinde hem kendiniz hem de sizin yaptığınız farmasi üyelerinin satışlarından kazanç sağlarsınız.

Kimler Farmasi üyeliği yapabilir?

 

Farmasi üyeliği, Türkiye’nin en büyük kozmetik markası Farmasi üyeliği yaparak her ürün satışından kazanç elde edebilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş kadın erkek farketmeksizin üyelik formu doldurarak üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Siz de Farmasi üyeliği yaparak birçok hediye ve kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi üye olmak için web sitemizdeki ücretsiz farmasi üyeliği formunu doldurarak temsilcilerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.


Farmasi’de her ay sipariş vermek zorunlu mu?

Bazı art niyetli takım öncüsü arkadaşlar kendi menfaatleri için temsilcileri korkutmakta ve yanlış yönlendirmektedir. Temsilci olmanız size her ay sipariş verme yada belirli bir miktarda sipariş verme zorunlulu getirmez. Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Farmasiye kayıt olduğunuz 6 ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page