top of page

Farmasi İkinci (2.) Çıkış Nedir ve Nasıl Yapılır?

Farmasi’den verilen siparişin farklı sebeplerden dolayı Farmasi üyesinin kolisini teslim almayarak, geri Farmasi’ye geri gitme durumuna 2. çıkış denir.

Farmasi’ye geri giden kolimizi tekrar almak istiyorsak; kişisel Farmasi sayfamızdan ‘Tc’ ve ‘Şifre’ ile giriş yaparak ‘2. Çıkış’ butonuna basacağız. Karşımıza bir liste çıkacak. Bu liste de Farmasi’ye kayıt, üye olduğunuzdan itibaren geri Farmasi’ye giden tüm kolilerinizin listesini görecekseniz.

En üstte olan satır en son geri giden koli ve kolinin bilgileridir. Bu bilgilerin sağ tarafında ‘2. Çıkış’ yazılı koyu renkli butona basılacak ve bu butona basıldığında ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Yönlendirildiğiniz ödeme sayfasından kolinizin ödemesini gerçekleştirdikten sonra ekranda ‘Sipariş Numarası’ verecek sistem. Siparişiniz oluşturulmuştur. Ayrıca hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Blgi destekten yada baska kanallardan şirkete yazmanıza gerek yoktur.

Siparişlerim butonundan kolinizin takibini yapabilir durumunu öğrenebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede teslim edilmek üzere yola çıkartmak için işlemler başlatılacaktır.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page