top of page

 

Farmasi Araba Veriyor Mu?

Zümrüt Direktör ve altı olmak üzere tüm seviyeler bu haktan yararlanabilmektedirler. Program şöyle işlemektedir; Alt ekibinizden Eylül 2020’den önce %11 kariyerine ulaşmamış 4 kişiyi %21 seviyesine taşıdığınızda ve bu kişiler 5 ay boyunca müdürlüklerini koruduklarında araç sizin kullanımınıza sunuluyor. 36 ay sonunda ise araç tamamen sizin oluyor. Aracın ruhsatı size teslim ediliyor.

Farmasi tarafından ruhsatı sizin adınıza veriliyor. Kdv, Ötv ve benzeri vergiler olmak üzere hepsi Farmasi tarafından ödeniyor. Size sadece sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek kalıyor.

Farmasi Kariyerine Göre Araba Dağılım Listesi

2020 yılını’nın son çeyreğinde Farmasi’nin mükemmel ödüllerinde biri olan araç kampanyası yenilendi ve artık kullanım hakkı değil de daha farklı bir sistemle ve çalışmayla araç sahibi olabileceksiniz. Farmasi’nin sunmuş olduğu Araç Programından sadece 100 kişi yararlanabilecektir. Araçlar 0 Km, otomatik vites ve son model olarak planlanmıştır.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page