top of page

FARMASİ ONLİNE KAYIT SİSTEMİ

Farmasi Online Kayıt sitesi, Hemen Kayıt Olabilirsiniz. Farmasi Kataloğu, Farmasi Kampanyaları ve Farmasi hakkında ki tüm detaylı bilgilere sahip olursunuz. Farmasi Online Kayıt formunu doldurun, Farmasi 'nin güzelliklerle dolu dünyasına katılın.

FARMASİ ONLİNE KAYIT

Sizde FARMASİ KAYIT formunu doldurarak Farmasi ürünleri 'ni ister % 30-40 indirimli alma fırsatını yakalayın İsterseniz % 30-40 satış karı elde edin. Farmasi ’nin tüm kampanyalarından sizde faydalanın...

Bu işi çevrenizdekilere tavsiye edip yapmış olduğunuz kayıtların satışlarından % 3 den başlayıp % 22 ye varan pirimler kazanın... Ay içersin de yapmış olduğunuz ekip satışları, her ayın 
20'sinde sizin hesabınıza yatar.

Sizin ve ekibinizin satışları arttığında cep telefonu, tablet, şirket otomobili, yurt içi ve yurt dışı tatili gibi fırsatları yakalayın. Sizde bu imkanlardan yararlanıp, yüksek kazanç ve hayat standartları elde edin. FARMASİ KAYIT FORMU 'nu SİZ DOLDURUN KATALOĞUNUZU biz gönderelim. Farmasi ailesinin en güçlü ekibine katılın ekiplerinizi birlikte büyütüp, birlikte kazanalım.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Sipariş Vermek Ve Üye Olmak için 
FARMASİ ÜYELİK BASVURU FORMU
bottom of page