top of page

Farmasi Üyelik İptali

FARMASİ ÜYELİK İPTALİ NASIL GERÇEKLEŞİR

Farmasi Sponsor Kodu TR-1200624

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Geçekleşir.

  • Farmasi Üyesi olduğunuzda sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.

  • Farmasiye üye olduğunuzda 45 gün içinde aktif olmazsanız üyeliğiniz askıya alınır. Eğer Farmasi 'ye üye olup bir ay içerisinde aktif olursanız üyeliğiniz 6 ay sistemde kalır. 6 içinde hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınır.

  • Farmasi Üyeliğiniz askıya düştükten sonra sipariş girmek isterseniz, mevcut siparişinizle ile birlikte üyeliğinizi tekrar aktifleştirirsiniz. Kaydınız aktifleştiği ayın kayıt ücreti ne ise siparişinize bu ücret eklenecektir. Eğer üyeliğinizi hemen iptal etmek istiyorsanız, Farmasi Üyelik İptali yada Farmasi Üyelik İstifası konu başlığı ile ad - soyad - tc numaranız ile şirkete mail atmanız gerekmektedir.

     %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page