top of page

 

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

 

 

Farmasi üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum diyorsanız, bunun için ilk olarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bu işlemleri dilerseniz Farmasi üyelik panelinize giriş yaparak “İletişim” sayfasından da halledebilirsiniz. İletişim sayfasına giriş yaptığınızda üyeliğiniz aktif ise sizden giriş yapmanız istenecek. Eğer üyeliğinize giriş yapabiliyorsanız, giriş yaptıktan sonra “Destek” sayfasını kullanarak daha hızlı işlem yapabilirsiniz.

  • Üye olduktan sonra 3 ay boyunca satış sipariş işlemi yapılmazsa üyelik iptali gerçekleşir.

  • Üyelik açıldıktan sonra sipariş verilir ve son sipariş tarihinin üzerinden 6 ay geçerse üyelik iptali gerçekleşir.

Eğer üyeliğiniz aktif değil veya giriş yaparken problem yaşıyorsanız; Farmasiint internet sitesinde İletişim sayfasına girerek alttaki formu doldurabilirsiniz. Buradaki forma bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Zira hatalı bilgi girişi, üyeliğinize ulaşmakta problem çıkaracaktır.

FARMASİ ÜYELİK AVANTAJLARI NELERDİR

Farmasi Üyelik Avantajlarında 3 seçeceğiniz vardır.

  • Kendinizin ve evinizin ihtiyaçlarını direk fabrika fiyatından indirimli almak.

  • Kendi ürünlerinizi indirimli alırken çevrenizdeki eşinize dostlarınıza arkadaş çevrenize yapmış olduğunuz satışlardan cep harçlığınızı çıkarmak.

  • Hayır benim hayallerim var. Hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Aileme, çocuklarıma, miras bırakabileceğim bir işim olsun ev almak araba almak sınırsız para kazanmak istiyorum diyorsanız, mutlaka Farmasi üyesi olmanız gerekiyor. 

FARMASİ ÜYELİK İŞLEMİ

Farmasi Üyelik işleminizi danışmanlarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Seçecek olduğunuz sponsor sizin için çok önemlidir. Deneyimli, bilgi ve tecrübe sahibi olan Farmasi Danışmanı sizin her anınızda size bilgi ve tecrübesini aktararak, ister siparişleriniz  de olsun, isterse ürünler hakkında size detaylı bilgi verecektir.

FARMASİ ONLİNE KAYIT SİSTEMİ

Farmasi Online Kayıt sitesi, Hemen Kayıt Olabilirsiniz. Farmasi Kataloğu, Farmasi Kampanyaları ve Farmasi hakkında ki tüm detaylı bilgilere sahip olursunuz. Farmasi Online Kayıt formunu doldurun, Farmasi 'nin güzelliklerle dolu dünyasına katılın.

FARMASİ ONLİNE KAYIT

Sizde FARMASİ KAYIT formunu doldurarak Farmasi ürünleri 'ni ister % 30-40 indirimli alma fırsatını yakalayın İsterseniz % 30-40 satış karı elde edin. Farmasi ’nin tüm kampanyalarından sizde faydalanın...

Bu işi çevrenizdekilere tavsiye edip yapmış olduğunuz kayıtların satışlarından % 3 den başlayıp % 22 ye varan pirimler kazanın... Ay içersin de yapmış olduğunuz ekip satışları, her ayın 
20'sinde sizin hesabınıza yatar.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

bottom of page