top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Üye Olmak İsteyenlere Müjde !

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Farmasi üyelik sistemi Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan ve ilk kurulduğu yıllarda ürün geliştirme noktasındaki titizliklerini artırarak günümüze kadar ulaşan Farmasi firmasının marka bilinirliği bir hayli yüksektir. Özellikle son dönemlerde ürünlerin kalitesi haricinde insanların ilgisini çeken programlara sponsor olması ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Bu hususta en büyük başarı şüphesiz oluşturdukları benzersiz kazanç planı sayesinde girişimcilerin birbirlerini rakip olarak görmemesi ve markanın tanıtımı amacıyla birbirlerini destekliyor olmalarıdır. Bu da insanların Farmasi Üye Ol  hakkında bekledikleri başarıyı çok daha kısa sürelerde yakalamalarına olanak sağlamaktadır.

Firmanın ürünlerinin satışı noktasında çalışma yapan girişimcilerin aldıkları aksiyonlarda insanlara beklentilerini karşılayacak, doğru ürünleri verebilmeleri önemlidir. Bunu başardıklarında insanların güven hususunda akıllarında soru işaretleri kalmayacağını ve uzun vadede çok daha yüksek bütçeli satışlar gerçekleştirebileceklerini bilmektedirler.

Farmasi üyelik kozmetik sektöründe faaliyet gösteren adeta merdiven altı olarak tabir edebileceğimiz imalatçılardan çok farklı çalışmaktadır. Öncelikle sistem içerisinde gerçekleştirilen tüm faaliyetler, çeşitli şekillerde kazanılan ücretsiz ürünlerin hak sahiplerine ulaştırılması noktasında dahi faturalı çalışmaktadırlar. Bu hem ülkemiz ekonomisin kattıkları katma değer açısından sevindirici, hem de kalitenin izlerini taşıyor olmaları nedeniyle insanlarda olumlu bir algı oluşturmaktadır. Tüm işlemlerin yasal prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi noktasında titiz olmaları üyeliklerin onaylanması için danışman adaylarının Farmasi Üye Ol seçeneklerini değerlendirebilmesi için 18 yaşından büyük olması gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

18 yaşından büyük olmanın haricinde bahsedilen faturalandırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için sisteme kişinin TC kimlik numarasının verilmesi gerekmektedir. Kimlik numarası veriyor olmak insanların akıllarında güven problemi oluştursa da tek başına bu numaranın herhangi bir yasal bir sorumluluk doğurmadığı bilinmektedir. Bunun haricinde Farmasi sistemlerinin güvenlik anlamında ciddi manada korunduğunun sertifikalar ile kanıtlanması güven açısından Farmasi Üye Ol noktasında akıllarda oluşan soru işaretlerinin yersiz olduğunu göstermektedir. Kimlik numarası bahsettiğimiz gibi faturalandırma işlemlerinin doğru şekilde yapılabilmesi için gerekmektedir.Farmasi üyelik Direkt satış, yani katalog sistemi ile ülkemizde müşterilerine hitap ediyor olan birçok firma bulunmaktadır. Bunların bazılarının ürünlerinin insanların beklentilerini karşılarken bazılarının ilk kullanım sonrasında memnun olmayan müşteri yorumlarına sahip olduklarını yapılan sanal araştırmalarda dahi görebiliyoruz. Fakat bizim burada bahsedeceğimiz konu ürünlerin yeterlilikleri değil. Firmaların danışmanı olabilmek için, ürünlerin satışını gerçekleştirme noktasında insanları yetkilendirmek noktasında çeşitli şartlar sunuyor olmalarına dikkat edeceğiz. Katalog detaylarında oldukça farklı ürünlere yer veren bu firmalar, insanların hangi ürünleri hızlı satabilecekleri noktasında bilgiye sahip olmadıkları halde belirli limitlerde sipariş vermeye zorlayabiliyorlar. Fakat Farmasi Üye Ol konusunda istekli olan kişilerden böyle bir beklenti yoktur.

Alt limit beklentisi olmasa da sadece insanların Farmasi Üye Ol için daha avantajlı başlangıçlar yapabilmeleri için çeşitli teşvik paketleri oluşturulmaktadır. Teşvik paketlerinin amacı danışmanların ürünleri satın alabilecekleri fiyatlardan daha cazip fiyatlara temin edebilmeleri ve bu sayede ürünlerin kullanımını sağlayarak deneyim kazanmalarıdır. Ancak bu sayede ürünlerin etkileri hakkında net fikir sahibi olunmakta ve satış noktasında doğru yönlendirmeler yapılarak başarılı satış grafikleri oluşturulabilmektedir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page