top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Nutriplus Pms Gummy

HER AYIN KAHRAMINI!


Kadınlar için geliştirilmiş 60 adet çiğnenebilir formda jelatin içermeyen; bitkisel ekstreler, vitamin ve mineral içeren çilek & limon-lime aromalı gıda takviyesi.

Ürün içeriğinde bulunan B6 vitamini, demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.*

Ürün içeriğinde bulunan B6 vitamini, demir, B1 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.*

Yüksek kalite: Tüm ürünlerimize stabilite, hammadde, ambalaj ve bitmiş ürün analizleri, proses ve temizlik validasyonları kapsamında tüm çalışmalar tam bir gıda güvenliği HACCP ve GMP anlayışıyla sürdürülmektedir.


-              Doğal Tatlandırıcı içerir.

-              İlave şeker içermez.

-              Vegan ve vejetaryen kullanımına uygundur.

-              Jelatin içermez

 

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Yetişkinler tarafından takviye edici gıda olarak günde 2 defa 1 çiğnenebilir form tüketilmesi tavsiye edilir.


Muhafaza Koşulları:


Uyarılar: Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz.

Yetişkinlerin kullanımına uygundur.


*Gıda ve Takviye Edici Gıdalarda Sağlık Beyanı Kullanımı Hakkında Yönetmelik (32169 sayılı mükerrer/20.04.2023 tarihli Resmi Gazete yayını)

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page