top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri - Telefon


Farmasi Müşteri Hizmetleri ve Farmasi Markası Kaliteli geniş ürün yelpazesiyle, Farmasi doğrudan satış alanına Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Hem müşteriler hemde iş ortakları ihtiyaç duyduğu her an Farmasi çağrı merkezlerini telefonla arayabilecekleri gibi diğer iletişim yollarını da tercih edebilirler. Satış öncesi ve sonrası her türlü desteği sağlamak üzere Farmasi müşteri hizmetleri hafta içi her gün hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Farmasi doğrudan satış yapan girişimci iş ortakları da siz müşteriler için bir çok konuda yardımcı olmak adına Türkiye’nin bir çok noktasında destek vermektedir.

Farmasi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Farmasi çağrı merkezi numarası aşağıda sizlerle paylaştığımız gibi olmakla beraber, internet üzerinde farmasi müşteri temsilci adı altında dolanan numaralar bireysel girişimcilere aittir. Yani direkt olarak Farmasi kurumsal iletişim numarası sizinle paylaştığımız tek bu telefon numarasıdır. Diğer telefonlar bireysel iştirakçilere aittir.

0216 430 19 99

Bildiğiniz üzere Farmasi ürünlerini satın almak, farmasi girişimcisi olmak veya farmasi hakkında her konuda bilgi almanız için bulunan, bağımsız olarak farmasi bünyesinde çalışan temsilcileri mevcuttur. Bu tür Farmasi temsilcilerine ulaşarak destek alabilirsiniz.

Farmasi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün. Sabah: 08:00 Akşam: 18:00

Farmasi Diğer İletişim Bilgileri

Farmasi E-Posta: bilgi@farmasiint.com

Farmasi Fax: 0216 435 79 80

Farmasi Adres Ömerli Merkez Mah. Uran Cad. No:33 Çekmeköy / İstanbul


Daha tedaylı bilgi için whatsap iletişimden ulaşıp bilgi alabilirsiniz

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page