top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Kargo Ücreti Ne Kadar? Güncel kargo ücreti 2022


Farmasi üyelerine kargo ücreti hafta içi yada hafta sonu 150 TL puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında PTT Kargo ile ücretsizdir. Hafta sonu ya da diğer zamanlarda yapılacak olan kargo indirim duyurusu Farmasi “Duyurular” bölümünden ve diğer sosyal paylaşım platformlarından yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur


150 TL’nin altında oluşturulan siparişlerde ise; 16 TL yerine “Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü” ekleyerek kolilere üyelerinin en az etkilenmelerini sağlıyor.


Tüm Farmasi üyelerinin alışveriş tutarlarının 150 tl puanın altında kalması durumunda 13.99 tl PTT kargo ücreti alınmaktadır. Bu tutar karşılığında da Farmasi kargo sıfırlama ürünü olarak Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Sarımsaklı Şampun 225 Ml göndermektedir.


Kargo firmalarının yoğunluklarına, uygunluk durumlarına ve taleplerine göre güncellemeler yapılmaktadır.


Kapıda Ödeme Ücreti, kargo ücretinden farklı bir konudur kapıda ödeme ücreti firmadan bağımsız olarak tamamen kargo firmalarına ödenen bir tutar olduğu için Kredi kartı ödemelerinde bu ücret ödenmemektedir.


Zaman zaman ay içerisinde (Anlık yada günlük ‘de olabiliyor kampanya) kargo yada diğer ürünler ile alakalı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu anlık yada güncel kampanyalardan faydalanmak için lütfen tarafımıza ulaşın. Sizinle iletişime geçelim ve bilgileri aktaralım.


Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page