top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Girişimci Girişi | Danışman Girişi

Güncelleme tarihi: 6 Eyl 2023


FARMASİ SPONSOR KODU : 0065636 Farmasi’ye üye olduktan sonra sepetinizi oluşturmak ve alışveriş yapmak için Farmasi’nin resmi web sitesi www.farmasi.com.tr‘a giriş yapmanız gerekiyor. Direk giriş sayfasına girmek için bu linke tıklayabilirsiniz => Farmasi Direk Giriş

Açılacak sayfa şu şekilde olacaktır:
Farmasi’ye üye olduktan sonra sepetinizi oluşturmak ve alışveriş yapmak için Farmasi’nin resmi web sitesi www.farmasi.com.tr‘a giriş yapmanız gerekiyor. Direk giriş sayfasına girmek için bu linke tıklayabilirsiniz => Farmasi Direk Giriş Açılacak sayfa şu şekilde olacaktır:

Bu alana Farmasi TC ile giriş alanı diyebiliriz. Şuan girişler sadece TC numaranızla yapılmaktadır. Kayıttan sonra cep telefonunuza gelen şifrenizi yazıp Giriş butonuna basmanız yeterli olacaktır. Eğer şifrenizi unutmuşsanız Şifremi Unuttum butonunu takip ederek gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutmuş ve telefon numaranız da değişmiş ise müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz. Hesabınız askıda ise; Askı GSM Değiştir butonundan telefon numaranızı müşteri hizmetlerine ulaşmadan da değiştirebilirsiniz. Farmasi’ye henüz kayıt olmadıysanız veya hesabınızı askıdan aldırmak isterseniz bize aşağıdaki iletişim formundan ulaşabilir ve üyelik işleminizi yaptırabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page