top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Girişimci Girişi

Güncelleme tarihi: 21 Eki 2023


Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen tıkla! Hemen Müracaat Et.Farmasi Üye olmak veya Kayıt operasyonu bir Farmasi Girişimcisi tarafından gerçekleştirilir. Farmasi üyelik/Kayıt operasyonu bitirildikten sonra Farmasi web sitesi www.farmasi.com üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve parolanız ile Farmasi Girişimci Girişinden giriş yapılmaktadır.


Farmasi Sipariş Oluşturma

Giriş yaptıktan sonra Hızlı satın al butonunu tıklıyoruz ve kod ekranını göreceksiniz. Farmasi kataloğundan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını tanımladıktan sonra, bu kodları ve kaç adet olacağını yazarak sepete at butonuna tıklıyoruz. Siparişiniz hazır olunca Satın al butonuna tıklıyoruz. Satın al’dan sonra sepet altı dediğimiz bir alan açılır oradan da bize sunulan özel indirimli ürünler ve kazandığımız hediyeler alacağınız ürünler otomatik olarak listelenir.  Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik olarak sepetinize eklenir. Seçimlerinizi yaptıktan sonra Devam butonuna basınız.

Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Şayet siparişinizin değişik bir adrese gelmesini istiyorsanız yada mevcut girdiğiniz adreste bir kusur olduğunu görüyorsanız, alt kısımdan Yeni teslimat adresi tanımlama kısmından yeni adresinize belirleyebilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız Bu adresi kullan butonuna basmalısınız. ürünlerinizin teslimatı için doğru adres girilmesi çok ehemmiyetlidir.

Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada kargoyu seçmeniz gerekir.Gelelim en ehemmiyetli adımlardan birine başka bir deyişle Ödeme Alternatifleri’ne.Gelinir en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri’ne.Farmasi’de 2 cins ödeme alternatifi vardır.


1. Kredi Kartı ile Ödeme: Elinizde bulunan rastgele bir kredi kartı ile tek çekim seçeneği yapıyoruz. Kredi kartı ile ödemeyi seçmenizi öneri ediyoruz. Kredi kartı ile Tek çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.


2. Kapıda Ödeme: Kapıda ödeme alternatifimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme alternatifiniz yoktur! Kargo işletmesi kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Bu şekilde siparişiniz gerçekleşmiş olurFarmasi’nin 2000’den fazla ürün yelpazesi ve son model teknolojiyle üretilen ürünleri ile kendinizi şahane hissedersiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page