top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’de Nasıl İstifa Edilir?

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Farmasi’de bulunan üyeliğinizin, kaydınızın iptal edilmesi için Farmasi resmi web sitesinde bulunan ‘iletişim’ butonundaki bilgileri doldurarak, dilediğiniz açıklamayı yaparak istifa edebilirsiniz.


Esasında yeni üye olduysanız, Farmasi’den 2 ay boyunca sipariş vermediğinizde üyeliğiniz sonlanacaktır ve askıya düşeceksiniz. Eğer sipariş oluşturduktan sonra üyeliğinizin sonlanmasını istiyorsanız 6 ay süresince sipariş vermeyerek üyeliğinizin sonlanmasını sağlayabilirsiniz.


Farmasi üyeliğiniz askıya alındıktan sonra dilediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Fakat burda dikkat edilmesi gereken bir husus da şudur; İstifa ettiğinizde tekrardan Farmasi’ye ‘iletişim’ butonundan yazarak ilk önce istifanızı geri talep etmeniz gerekmektedir. İstifanızın geri alınması Farmasi etik kurulunda görüşüldükten sonra askıya alınacaktır. Daha sonrasında ise dilediğiniz sponsora üye olabilirsiniz.


Zaman zaman bu tarz istifa konuları merak edilmektedir. Eş kaynaklı yada farklı iş kaynaklı sebeplerden dolayı üyeler istifa konusu aklınıza gelebilir. Bu durumlarda da Farmasi gayet çözüm odaklı yaklaşmaktadır.


Farklı firmalarda üyeler alışverişlerini yapmasalar da üyelikleri sonlandırılmamaktadır. 10 kuruş kalan bir bakiye nedeniyle icabında avukatlık dahi olmaktadırlar. Farmasi üyeleri kesinlikle bu ve benzeri durumlara düşmezler. Çünkü Farmasi açık hesapla çalışmamaktadır.


Haliyle hiçbir Farmasi temsilcisi, üyesi borç ile karşılaşmaz. Tam aksine gelir elde eder ve bütçesine katkıda bulunur. Hatta bütçesini Farmasi’yle kalkındırır ve şahlandırır.

Farmasi İstifa etmeden önce bir bilene sormak için, hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. En kısa sürede size ulaşılacaktır ve tüm merak ettikleriniz cevaplandırılacaktır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page