top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

FARMASİ DANIŞMAN GİRİŞİ

Güncelleme tarihi: 4 Haz
Farmasi Üyelik veya Kayıt işlemi bir Farmasi Danışmanı aracılığı ile gerçekleşir. Farmasi Üyelik/Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile Farmasi Danışman Girişi yapılmaktadır.


FARMASİ SİPARİŞ VERME


Giriş yaptıktan sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz. FARMASİ KATALOĞU‘ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz. Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.

Satın Al’dan sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir. Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir. Seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.

Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız yada mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.

Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS KARGO yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri’ne.

FARMASİ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.


1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.


2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYAD, DANIŞMAN KODU ve SİPARİŞ KODUNUZU mutlaka AÇIKLAMA kısmına yazmalısınız.


3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 7,99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size bir hediye ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMA ÜRÜNÜ olarak gelir.


KREDİ KARTI ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir. Ancak Kart Ödeme Tipi “Taksitli Satış” seçilirse Yapıkredi World Card, Finans Bank Card Finans ve İş Bankası Maximum kartlarına taksit yapma imkanı bulunmaktadır.

Tek çekim yada taksitli herhangi bir seçeneği seçtikten sonra sol tarafta KREDİ KARTI üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan sonra siparişiniz verilmiş olur !

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page