top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Askıdan Alma İşlemi – Farmasi Yeniden Aktifleştirme

Güncelleme tarihi: 5 OcaFARMASİ SPONSOR KODU: 0065636


Farmasi‘ye yeni kayıt olan bir danışman 60 gün süre içinde hiç sipariş girmezse hesapları silinmez, askıya düşer. Aynı şekilde eski danışmanlarda 6 ay içinde hiç sipariş girmezlerse askıya alınırlar. Bu danışmanlar tekrardan Farmasi hesabı askıya düşen bir girişimciyi tekrardan aktif etme işlemine ise girişimciyi askıdan alma işlemi diyebiliriz.

Bu yazımızda Farmasi girişimcisinin nasıl askıdan alınacağını öğreneceksiniz.

Girişimciyi askıdan almak için ilk önce sistemimize giriş yapıyoruz. Sol tarafta bulunan Askıdan Al butonuna basıyoruz ve sağda açılacak olan Askıdan Alma İşlemleri menüsünde askıdan alınacak üyenin Girişimci Kodunu veya TC Kimlik numarasını ve Şifresini yazıp Girişimci Bilgilerini getir diyoruz.


Eğer Hesabınız Askıda İse Aşağıdaki Formu Doldurup Üyeliğinizin Askıdan Alınmasını Sağlatabilirsiniz


Eğer şifresini hatırlamıyor ise www.farmasiint.com resmi web sitesinden Şifremi Unuttum butonunu kullanarak telefonuna şifresini gönderebilirsiniz. Eğer telefon numarası değişmiş ise 0216 430 1 999 Farmasi Müşteri Temsilcisi numarasını arayarak düzenlemeleri yapabilir ve şifreyi yeni numaraya gönderebilirsiniz.

TC no ve şifreyi girdikten sonra aşağıdaki önümüze aşağıdaki form gelecektir. Burada bir güvenlik önlemi vardır. Onay Kodunu Gönder‘e bastığımız zaman askıdan alınacak kişinin Farmasi’ye kayıtlı cep telefonuna bir şifre gidecektir. Gelen şifreyi Onay Kodu bölümüne yazın ve formdaki diğer seçenekleri ayarlayın. Girişimciyi kendinize ekleyecekseniz kendinizi, alt ekibinizden birine ekleyecekseniz ekip listenizden kişiyi seçmeniz gerekmektedir. İşlemlerinizi son bir kez daha kontrol ettikten sonra “Girişimciyi Askıdan Al” butonuna basın ve askıdan alma işleminizi bitirin.

Eğer işlemlerinizde bir hata olmazsa aşağıdaki gibi; “İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Girişimci askıdan alınmıştır. Sisteme giriş yapabilir.” diye yeşil renkte bir uyarı çıkacaktır. Girişimci bu uyarıdan sonra hesabını hemen kullanmaya başlayabilir. Giriş şifresi ilk girdiği şifredir. Onay kodu olarak gelen şifre sadece askıdan alma işlemini onaylamak için, tek kullanımlık gönderilen bir şifredir.


Farmasi askıdan alma işlemi bu şekildedir. Eğer Farmasi hesabınız askıya ise veya yeni üyelik işlemi yaptırmak istiyorsanız bana Farmasi üyelik formundan ulaşabilirsiniz. Askıdan alınan üye yeni üye gibi tüm kampanyalardan faydalanabilmektedir. Yeni üyeden hiçbir farkı yoktur. Fakat bir girişimci askıya düştüğü zaman tüm alt üyelerini kaybeder. Üye ekleyen biriyseniz üyelerinizi kaybetmemek için 6 ayda bir sipariş vermeyi unutmayın.


Farmasi Üyelik Askıdan Alma


Üyelik işlemleri adına Farmasi üyelik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Daha sonra bizimle yapacağınız görüşmede kayıt formundaki bilgileri verdikten sonra hesabınız açılacaktır. Kayıt işlemlerinin ardından sipariş vermeniz gerekiyor. 60 gün içerisinde sipariş verilmediği taktirde şirket üyeliğinizi askıya alır. Farmasi üyelik askıdan alma işlemleri adına danışmanınız ile görüşme sağlamanızda yarar var.


Farmasi Hesap Açma


Farmasi hesap açma işleminde bulunmak adına öncelikle sitemizdeki Farmasi Üyelik Başvurusu formunu doldurup göndermeniz gerekiyor. Bunun sonucunda danışmanınız sizinle irtibata geçerek gerekli bilgileri;

· Adınız ve soyadınız, cep telefonu numaranız, mail adresiniz, T.C kimlik numaranız olmak üzere daha birçok bilgi sizin onayınızla alır.

· Üyelik formunda yer alan bilgileri doldurduktan sonra hesap açma işlemi gerçekleşir.

· Hesap açma işleminde bulunduktan sonra cep telefonunuza kod ve şifre gönderilir. Gönderilen şifre ve kodla birlikte üye girişinde bulunabilirsiniz.

Üye girişinde bulunduktan sonra ise ürünleri indirimli olarak satın alma şansına sahip olacaksınız.


Farmasi Üyeliği Hangi Durumlarda Askıya Alınır?


Farmasi üyelik askıdan alma işlemlerini üyelerin kayıt olduktan sonra 60 gün içinde sipariş vermemesi durumunda uygular. Üyeliğinizin askıya alınmasını istemiyorsanız hemen uygun fiyat garantisine sahip ürünlerden dilediğinizi sipariş edin.

Üyeliğin askıya düşmesi durumunda müşteriler sahip oldukları kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapamaz. İlk sipariş verme işlemlerinden sonra en az 6 ay boyunca sipariş vermemiş olan kişilerin hesapları tekrar askıya alınıyor. Danışmanınız ile görüşme sağlayarak bu sorunu çözüme kavuşturmanız mümkün olacak.


Farmasi Üyeliği Nasıl Akıdan Alınır?


Farmasi üyeliğinizi tekrar aktif hale getirmeniz için danışmanınız ile görüşme sağlamanız şart.0549 811 13 12 danışmanınızın telefon numarası üzerinden görüşme sağlamanız mümkün olacak.

Bunun dışında Farmasi üyelik aktifleştirme işlemleri için ana sayfanın hemen alt bölümünde yer alan iletişim butonuna tıklayın. Ardından iletişim formunu doldurup üyeliğimin aktifleşmesini talep ediyorum şeklinde dilekçenizi adınızı ve soyadınızı ekleyerek gönderin.

Talepler kısa süre içerisinde değerlendirilir. Daha sonra tekrardan hesabınıza giriş yapmanız mümkün olur.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page