top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Üyelik İşlemi – Farmasi Üyelik Formu


Farmasi üyelik nedir? Farmasi üyelikle ne avantajlar elde edersiniz? Farmasi ile nasıl para kazanmaya başlarsınız? Bilgi almak için hemen sizde formu doldurun ve Farmasi’ye hiç bir kayıt ücreti ödemeden siz de katılın.

Farmasi üyesi olduğunuz andan itibaren Farmasi ürünlerini indirimli bir şekilde alabilir ve Farmasi’nin üyelere özel sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’de kota doldurmak, alışveriş yapmak, satış yapmak veya üye eklemek gibi hiçbir zorunluluk yoktur. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, dilerseniz ürün satışı yapabilir ve yeni üyeler ekleyerek prim kazanabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Avantajları


Alışveriş Yaparak Kazanç Sağlamak

Farmasi üyesi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatının altında satın alabilirsiniz. Ayrıca başlangıç paketleri, hoş geldin kampanyası ve teşvik hediyeleri ile markette harcayacağınız parayla Farmasi’de daha kaliteli ve daha çok ürün alabilirsiniz.

Satış Yaparak Para Kazanma

Üyelikten sonra Farmasi’den satın aldığınız ürünleri %30 – %40 kâr koyarak satabilirsiniz. Ayrıca sipariş topladıkta ücretsiz teşvik hediyeleri ve özel kampanyalardan da faydalanabilir, böylelikle kazancınızı daha çok artırabilirsiniz.


Üye Ekleyerek Kazanç Sağlama


Kaydınızı oluşturduktan sonra hemen etrafınızdaki kişileri kendi alt üyeniz olarak Farmasi üyesi yapabilirsiniz. Böylelikle alt üyelerinizin aylık satışlarından prim sistemine göre bir seviye kazanırsınız ve o seviyeye göre aylık prim kazanırsınız. Yüzde 3’ten yüzde 21’e kadar uzanan prim sisteminde müdürlük seviyesine gelerek aylık ortalama 2000 TL prim kazanmaya başlayabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Avantajlarını Maddelersek:

  • Ürünleri satış fiyatının ortalama %30’un altında satın alabilirsiniz.

  • Aldığınız ürünlere %30 (Farmasi Bölümü) ve %40 (Dr C Tuna Bölümü) kâr koyarak satışını yapabilir, satıştan kazanç sağlayabilirsiniz.


Arkadaşlarınızı üye olarak ekleyerek başlangıçta ufak prim kazançları ile kişisel alışverişlerinize harcadığınız parayı kısabilirsiniz.

Profesyonel çalışmalar yaparak yeni ekipler kurabilir, kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kariyer çalışması ile aylık düzenli kazançlar elde ettiğiniz gibi Farmasi’nin tatilleri ve araç kullanım hakları gibi ek avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια


bottom of page