top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi ÜyelikFarmasi üyelik sizlere önemli katkılar sağlayacak. Farmasi üye ol, farmasi üyelik iptali, farmasiye üye olmak, farmasi üyelik paketi, farmasi üyelik şartları, farmasi nasıl üye olunur, farmasi kayıt ol, farmasi üyelik hediyeleri, farmasi ücretsiz üyelik, farmasi yeni üyelik, farmasi üyelik formu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Farmasi Nasıl Üye Olunur?


Farmasiye nasıl üye olunur diyorsanız bunun pek çok farklı yolu var. Doğrudan şirketin resmî sitesindeki üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Bir sponsor belirleyerek ondan sizi üye yapmasını isteyebilir ya da sponsor link üzerinden kendiniz üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer henüz Farma olarak sponsorunuz olabilir, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.,

Farmasi Üyelik Paketi


Farmasi üyelik paketinden sadece yeni üyeler faydalanabilir. Bunun için üyeliğinizi tamamladıktan sonra sepetinize herhangi bir ürün eklediğinizde ve sepetinize gittiğinizde en üstte iki farklı paket görseli çıkar. Soldaki paket kişisel bakım paketi olur. Sağdaki paketse yeni danışman renkli kozmetik paketi olur. Her iki pakette de 8 adet ürün bulunur. Elbette bu paketleri seçmek zorunda değilsiniz.

Bu sadece size özgü bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Buradaki ürünler değişebilse de Farmasi kataloğu, Tanıtım broşürü, Wipes çok amaçlı temizleyici, True color ruj, Farmasi make up BB krem, Aktif karbon siyah maske, At kestanesi masaj jeli, Sarımsaklı şampuan, Cilt aydınlatıcı sabun gibi ürünler olur. Bu paketin katalog fiyatı oldukça yüksekken üyelik paketi ile çok uyguna satın alınabilir.


Farmasi Üye OL


Farmasi üye ol ile kazançlı bir iş kapısı olarak da bugün pek çok kişinin iyi kazançlar elde etmesini sağlıyor. Farmasi üye ol ayrıcalığı ile bir taraftan markanın ürünlerini yüzde 40 (%40), yüzde 30 (%30) oranlarında indirimli olarak sahip olabilir, diğer taraftan da kendi ekibinizi kurarak kazanç fırsatları elde edebilirsiniz. Bu konuda bütün detayları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Farmasi Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Markanın başarı hikayesi 1950 yılında Dr. Cevdet Tuna ile atılmış, ilk ağrı kesici tabletler ve öksürük şurubu formülize edilmiştir. Aynı zamanda yanık kremi de geliştirilmiş, yıllar içinde büyümeye büyük bir hızla devam edilmiştir. Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan bir marka olup helal üretim sertifikalı, çevre dostu ürünleri tüketicilerle buluşturmaktadır. Farmasi’nin ayrıcalıkları sadece ürünleri ile değil, aynı zamanda satış sistemi ile de devam ediyor.


Farmasi Üyelik Şartları?


Famasi üyelik şartları oldukça basittir. Dile, dine, ırka ya da mezhebe dayanmaz. Herkes Fasmasi üyesi olabilir. Bunun için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik için ad, soyad, gün, ay, yıl şeklinde doğum tarihi, adres, telefon bilgisi, T.C kimlik bilgileri olması yeterlidir. Eğer T.C. vatandaşı değilseniz TC. kimlik numarası yerine geçebilecek nitelikte size verilen numara ile Farmasi üyesi olabilirsiniz. Üyelik için tarafınızdan herhangi bir belge veya form talebinde bulunulmaz. Çalışan ya da ev hanımı olmanız, işveren olmanız hiç önemli değildir. Farmasi’ye üye olarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.


Farmasi Üyelik Avantajları


Farmasi üyelik avantajları oldukça fazladır. Üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından yüzde 30 (%30) daha uyguna; DR. Cevdet Tuna ürünlerini ise yüzde 40 (%40) daha uyguna satın alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 200 TL’lik sipariş verirseniz 1 adet Dr. C. Tuna El Dezenfektanı, 1 adet Dr. C. Tuna El Kremi ve 1 Adet Optimal Style Maskara hediye olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 200 TL’lik sipariş verirseniz 1 adet 250 ml DR. Cevdet Tuna At Kestanesi, 1 adet Sarımsaklı Şampuan 500 ml, 112 ml Aloevera, 250 ml Masaj Kremi ve misvaklı diş macunu hediye olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 200 TL’lik sipariş verirseniz 1 adet Shooter’s Man EDP Parfüm ve 1 adet Hera EDP Parfüm hediye olarak sepetinize eklenir.

Farmasi tarafından tanımlanan hediyeleri almak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor. 200 TL puan alışveriş her ay tek seferde de yapılabilir, parça parça da yapılabilir.


Farmasi Prim Sistemi


Farmasi üyeliğinizi tamamladıktan sonra çevrenizdekilerle bir ekip kurabilirsiniz. Onları da üye yapabilir, ekip cironuzu yükselterek prim sisteminden yararlanabilirsiniz. Prim seviyeleri yüzde 3, 7, 11, 15, 18 ve 21 oranındadır.


Farmasi Üyelik Hediyeleri 2021 2020


Farmasi üyelik hediyeleri 2021 yılında yine muhteşem ürünlerden seçilmiştir. Teşvik hediyesi puanları her ay değişebiliyor. Mevcut haliyle 250 puan ve 500 puan alışverişe hediyeler veriliyor. Belirtilen hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmeniz gerekmektedir. O an seçmedi iseniz ay sonuna kadar yine seçebilirsiniz. Fakat her ay sonunda puanlar yenilenir.


Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?


Baştan söyleyelim FARMASİ ÜYELİĞİ ÜCRETSİZDİR. AİDAT YOKTUR. Farmasi sistemiyle alakalı en çok merak edilenlerden birisi Farmasi üyelik ücreti olmaktadır. Farmasi’de herhangi bir destek bedeli, hizmet bedeli ya da buna benzer isimlerde hiçbir ücret alınmaz. Bu yönüyle Farmasi üyeleri diğer sistemlerden çok ayrıcalıklıdır. Size sadece sistem üzerinden alışveriş yapmak, üye bulmak ve kazan kazan mantığı ile kazanmak kalır.


Farmasi üyelik sizlere önemli katkılar sağlayacak. Farmasi üye ol, farmasi üyelik iptali, farmasiye üye olmak, farmasi üyelik paketi, farmasi üyelik şartları, farmasi nasıl üye olunur, farmasi kayıt ol, farmasi üyelik hediyeleri, farmasi ücretsiz üyelik, farmasi yeni üyelik, farmasi üyelik formu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?


Baştan söyleyelim FARMASİ ÜYELİĞİ ÜCRETSİZDİR. AİDAT YOKTUR. Farmasi sistemiyle alakalı en çok merak edilenlerden birisi Farmasi üyelik ücreti olmaktadır. Farmasi’de herhangi bir destek bedeli, hizmet bedeli ya da buna benzer isimlerde hiçbir ücret alınmaz. Bu yönüyle Farmasi üyeleri diğer sistemlerden çok ayrıcalıklıdır. Size sadece sistem üzerinden alışveriş yapmak, üye bulmak ve kazan kazan mantığı ile kazanmak kalır.


Farmasi üyelik iptali


Dilediğiniz zaman da Farmasi üyelik iptali yapabilirsiniz. Farmasi Üyeliği nasıl iptal edilir? Üyelik iptali için Farmasi panelindeki iletişim sayfasından mail ile başvuru yapılabileceği gibi üyelikten sonra 60 gün içinde hiç sipariş verilmezse üyelik iptal edilmektedir. Son siparişten 6 ay sonra da aynı durum gerçekleşmektedir. Bu yüzden de Farmasi üyelik iptali için ekstra bir şey yapılmasına gerek yoktur.Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi rehberi doğrultusunda üyeliğinizi tamamladıktan sonra iki yöntemle para kazanabilirsiniz. Dilerseniz ürün satarak, dilerseniz de ekip kurarak Farmasi’de para kazanabilirsiniz. Farmasi’de para kazanmanın en önemli adımı Farmasinin ürünlerini çok iyi tanımaktır. Tanıdığınız, özelliğini bildiğiniz bir ürünü satmak çok kolaydır! Bunun için farmasi kataloğunu incelemeniz faydalı olacaktır.

Farmasi Üye Nasıl Bulunur?

Üye bulabilmek için elbette öncelik geniş bir çevrenizin olmasına bağlıdır. Çevrenizde bu işi severek yapabilecek kişilere Farmasi’nin ürünlerini, ayrıcalıklarını, sistemin işleyişini en iyi şekilde anlatarak onları ikna edebilir, onların da bu alanda para kazanmalarına önder olabilirsiniz. Bu sayede ekip cironuzu yükseltebilirsiniz.


Farmasi Neden T.C İstiyor?


Farmasi üyelik sırasında T.C kimlik numarası istiyor. Fakat bu, sizi korkutmasın. Siparişler sırasında TCKN bölümünün doldurulması zorunlu bir durumdur. 1.1.207 tarihinden itibaren kanunen gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazmak zorunlu hale gelmiştir. Hemen her e-ticaret sitesinde (Trendyol, Hepsiburada,Gittigidiyor) durum aynıdır. Fatura oluşturabilmek için Farmasi de üyelerinden T.C. kimlik numarası istemektedir.


Farmasi Ücretsiz Üyelik


Dünya’da kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine çok büyük bir talep duyulmaktadır. Başka bir şekilde ifade edilecek olursak kadın girişimciler için Farmasi kariyerlerini planlamada başarılı bir markadır. Bunun için yapılması gereken ise üye olmaktır. Bu noktada ise dilerseniz tek başın dilerseniz de bir ekip içerisinde yer alarak sistemdeki yerinizi alabilirsiniz.

Ekip içerisinde yer almak pek çok avantaj sağlamaktadır Bu avantajlar ise;

Başlıca ifade edilebilir. Siz de bu ekibin bir üyesi olabilirsiniz. İsteyen herkes Farmasi üyesi olabilir. Sadece 18 yaşını geçmeniz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız şartları aranmaktadır. Vatandaş değil iseniz sizlere verilen kimlik numarası üzerinden de üye olabilirsiniz. Dilerseniz ev hanımı dilerseniz de çalışan bir kadın olun. Bu durumun hiçbir önemi yoktur.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page