top of page

FARMASİ AFYON ÜYELİK | FARMASİ AFYON KAYIT OL | FARMASİ AFYON ÜYE OL​

Günümüzün en eğlenceli para kazanma yöntemlerinden biri olan doğrudan satış yöntemi ile evinizde ailenize zaman ayırarak para kazanabilirsiniz. Farmasi Ailesine Katılın, Hayatınızı Değiştirmeye Başlayın Farmasi Girişimcisi olduğunuzda üç şekilde para kazanırsınız. Kendi ürünlerinizi indirimli alarak tasarruf edersiniz.

Afyon Farmasi Üyelik ve Kayıt Ol Çalışanlarına Kazanç Kariyer İmkanı Sunuyor. Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunar.

1. Farmasi üyelik başvurusu yaptınız ve farmasi üye oldunuz ürünlerinizi direk fabrika fiyatına her ay yenilenen Farmasi Katolog da yer alan fiyat üzerinden %30 indirimli alabilirsiniz.Ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programlarından faydalanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

2. Farmasi Kayıt oldunuz 1. maddedeki kazancı elde edebilir hem de çevrenize Farmasi Kataloğu ile satış yaparak % 30 ve %40 satış karı elde edebilir. Birbirinden güzel hediyeler kazanıp, kişisel satışlarınızdan da prim kazanabilirsiniz.

3. Farmasi Danışman oldunuz ilk iki maddedeki kazançları elde edebilir hem de yeni üyeler bularak üyeleriniz de üye yaparak  % 3 ile % 21 arası değişen oranlarda performans primi alabilirsiniz.

Farmasi’de karar sizin, ister kendi ürünlerinizi indirimli alın ister satış yapıp sıcak para ve hediyeler kazanın isterseniz kendi işinizin patronu olun. Zorlama yok! Baskı yok! Bu işte patron sizsiniz. Yapamam diye düşünmeyin. Bu işe bir çok kişi çok kısıtlı imkanlarla başlıyor. Üstelik maddi anlamda yaşayabileceğiniz hiç bir kaybınız yok. Detaylı bilgiyi Farmasi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

VAKİT KAYBETMEDEN HEMEN ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURARAK TEMSİLCİMİZ OLUN!


Tüm sorularınız için bizlere hiç çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Satış yaparak %40 kar elde edersiniz. Ekip kurarak %3 den başlayıp " 21'e ulaşan kazanç planı sayesinde sınırsız kazançlar elde edersiniz.

Farmasi Girişimci olmak için formu doldurmanız yeterli.

* Sizde Farmasi fırsatlarında yararlanmak ve Farmasi kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Farmasi nin ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

* Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz ücretsiz adresinize gönderilir.

 

.

bottom of page