top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmaside Askıya Düşmek Nedir ?

Güncelleme tarihi: 5 Oca


Farmasi‘ye yeni kayıt olan bir girisimci 60 gün süre içinde hiç bir şekilde sipariş vermez ise Üyelikleri askıya düşer,lâkin üyelikleri silinmez.

Farmasi'ye kayıt olmuş son siparişinden sonra 6 ay hiç bir şekilde sipariş girmez ise yine üyelikleri askıya düşer, sistemde üyelikleri silinmez.

Üyeliklerinizi sildirmek istiyorsanız www.farmasiint.com bilgi destek sayfasından yada 0216430199 müşteri hizmetlerini arayarak üyelik kayıtlarını sildirebilirler.

Farmasi girişimcisi hesabını aktif etmek istedikleri zaman kendi başlarına bu işlemi gerçekleştiremezler. Askıdan alma işlemini aktif olan üst sponsorları gerçekleştirebilir.

Sizlerde aşağıdaki yazımızı okuyarak alt ekipleri nizi askıdan alma işlemi yapabilirsiniz.

Bu Askıdan alma işlemini yapamayan arkadaşlarımız için isimlerini yazacağımız sponsorlara whatsapp üzerinden ulaşabilirler.

Hemen kendinizi askıdan aldırmak istiyorsanız aşağıdaki whatsap linkine yazmanız yeterlidir.


Şimdi sizlere Farmasi girişimcisinin nasıl askıdan alınacağını öğretmek istiyoruz.

Girişimciyi askıdan almak için ilk önce sistemimize giriş yapıyoruz. Sol tarafta bulunan Askıdan Al butonuna basıyoruz ve sağda açılacak olan Askıdan Alma İşlemleri menüsünde askıdan alınacak üyenin Girişimci Kodunu veya TC Kimlik numarasını ve Şifresini yazıp Girişimci Bilgilerini getir diyoruz.

Eğer şifresini hatırlamıyor ise www.farmasiint.com resmi web sitesinden Şifremi Unuttum butonunu kullanarak telefonuna şifresini gönderebilirsiniz. Eğer telefon numarası değişmiş ise 02164301999

Farmasi Müşteri Temsilcisi numarasını arayarak düzenlemeleri yapabilir ve şifreyi yeni numaraya gönderebilirsiniz.

TC no ve şifreyi girdikten sonra aşağıdaki önümüze aşağıdaki form gelecektir. Burada bir güvenlik önlemi vardır. Onay Kodunu Gönder‘e bastığımız zaman askıdan alınacak kişinin Farmasi’ye kayıtlı cep telefonuna bir şifre gidecektir. Gelen şifreyi Onay Kodu bölümüne yazın ve formdaki diğer seçenekleri ayarlayın. Girişimciyi kendinize ekleyecekseniz kendinizi, alt ekibinizden birine ekleyecekseniz ekip listenizden kişiyi seçmeniz gerekmektedir.

İ

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page