top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Yeni Üyelik Kaydınızı Oluşturun ?

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Kalitesi sayesinde marka bilinirliğini her geçen gün artıran firmanın ürünlerini uygun fiyatlara temin edebilmek, satış ekibi oluşturarak prim hesabıyla kazanç planına dâhil olabilmek için Farmasi üyelik  yapmanız gerekmektedir. Bunu firmanın internet sitesi üzerinden kendiniz gerçekleştirebileceğiniz gibi çevrenizde firmanın ürünlerinin satış danışmanlığını yapan bir kişiden de yardım alarak onun vasıtasıyla da gerçekleştirebilirsiniz.  İnternet üzerinden Girişimci Ol butonu aracılığı ile istenen bilgileri doldurmanız herhangi bir üyelik ücreti ödemeden sisteme kayıt olabilmeniz açısından yeterlidir.

İnsanların firmanın ürünlerini satmak noktasında merak ettikleri hususlardan birisi de verilen siparişlerin kendilerine ne zaman ulaşacağıdır. Özellikle bu durum ürünlerin satışının başka birisine gerçekleştirilmesi durumunda önemli olmaktadır. Farmasi Üyelik hesabınızdan verdiğiniz siparişler sistem üzerinde 3 – 7 iş günü içerisinde adrese teslim edilecektir bilgisi yer alsa da genellikle bahsedilen minimum sürelerde herhangi bir yoğunluk olmaması, araya resmi tatil girmemesi durumunda siparişler adresinize teslim edilmektedir. Özellikle hafta sonları 90 TL puan ve üzeri siparişlerinizde firmanın çalışıyor olduğu Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firması fark etmeksizin ücretsiz kargo olması acil bir siparişiniz olmaması durumunda beklediğinizde ekstra maliyetlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Farmasi Üyelik noktasında araştırma yapan kullanıcıların Farmasi Danışmanı tanımı ile sık karşılaştıkları bilinmektedir. Merak edenler için sisteme kayıt olan ve sipariş veren herkesin danışman olarak tanımlandığını söyleyebiliriz. Sipariş limitlerinin yükselmesi farklı unvanlar elde edilmesini sağlamaktadır. Limitler aylık olarak hesaplanmakta ve hesaplama kriterleri arasında kişinin kendi siparişleri ve alt üyelerinin verdiği siparişler dâhil edilmektedir.Farmasi Üyeliklerinde Sponsor Önemi


Firmanın aylık olarak hazırlıyor olduğu katalogda yer alan ürünleri uygun fiyatlı alarak, kendi ihtiyacınız için kullanmak veya katalog rakamlarına satarak gelir elde etmek isteyen danışmanların Farmasi Üyelik aşamasında başka bir üyenin ismini vermesi onun altına kayıt olmasına olanak sağlar. Altına kayıt olduğunuz üye sistem içerisinde sizlerin sponsoru olarak geçmektedir. 18 yaşını geçmek ve TC kimlik numarasına sahip olabilmek herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaksızın sponsor ve danışman olabilmeniz için yeterlidir. Firma tarafından herhangi bir stok maliyetine girmeniz beklenmemektedir. Danışmanların ürünlere hâkim olma sürecinde destek alabilmeleri, firmanın düzenlediği kampanyalardan yararlanma noktasında desteklenmeleri için kesinlikle sponsorlarının işleyişe hâkim olmaları olması gereken bir kriterdir. Başarılı olmanın anahtarı maddi avantajları değerlendirmekten ve insanlara beklentilerini karşılayacak ürünleri satabilmekten geçmektedir.

Kişilerin alt ekip oluşturma noktasında sıkıntı yaşamamaları adına kendi girişimci sayfalarından alt üye eklemelerine olanak sağlanmıştır. Bu sayede herhangi bir yakınınızı Farmasi Üyelik için teşvik ettiğinizde firma ana sayfası üzerinde giriş yaparak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.  Bunun için TC kimlik numaranız ve sistem tarafından size tanımlanan şifre ile giriş yaptıktan sonra Alt Ekip sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu sekme içerisinde yer alan Danışman Ekle butonu sayesinde kişinin bilgilerini girerek ekibinize sorun yaşamadan katılmasını sağlayabilirsiniz.
Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page