top of page
 • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi'ye Nasıl Sipariş Verilir


Farmasi Temsilcileri İnternet üzerinden nasıl sipariş verebilir?


FARMASİ İLE NASIL ŞİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ


Farmasi Kayıt işlemi bir Farmasi Temsilcisi aracılığı ile gerçekleşir. Farmasi Kayıt Formunu doldurduktan sonra, en kısa sürede Farmasi yetkili danışmanlarımız tarafından aranırsınız. Farmasi hakkin da tüm detaylı bilgilere sahip olup Farmasi danışmanı olursunuz. Farmasi Üyesi olduktan sonra Farmasiint.com adresinden giriş yapıp kullanıcı adı ve telefonunuza gelen şifreniz ile;

 • Farmasi sayfanıza, Giriş yapıp sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz.

 • Farmasi Kataloğu' ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz.

 • Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.

 • Satın Al’ dan sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir. Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir.

 • Seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.

 • Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız ya da mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu

 • görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.

 • Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS Kargo’yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri ’ne;

Farmasi ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.

 1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYAD, DANIŞMAN KODU ve SİPARİŞKODUNUZU mutlaka açıklama kısmına yazmalısınız.

 3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 4.99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size numune ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMAÜRÜNÜ olarak gelir. Kredi Kartı ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.


Dilerseniz daha detaylı bilgi için whatsaptan bilgi iletişimden yardım alabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page