top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi sponsorumu değiştirmek istiyorum

Güncelleme tarihi: 27 Ağu 2023Farmasi Sponsor Değişikliği

Farmasi’de sponsor değişikliği yapabilmenin “Sipariş Oluşturma” kuralına göre değişmektedir;

  1. Üye olup henüz sipariş oluşturmadıysanız 6 saat içerisinde kendi kişisel sayfanızın en altında bulunan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan boşluğa üye olmak istediğiniz sponsorun girişimci kodunu yazarak ve kaydet butonuna basmanız durumunda sponsor değişikliğini gerçekleştirmiş olursunuz. Farmasi üyeliğiniz sponsor koduna yazmış olduğu sponsora aktarılır. Bu işlemi sadece 6 saat içerisinde yapabilirsiniz. Süre geçtikten sonra böyle bir işlemi gerçekleştiremezsiniz.

  2. Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değiştirebilmeniz için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz askı sürecine düşecek ve bu durumda sponsor değişikliğini seçebileceksiniz.

  3. Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra sipariş vermeniz durumunda üyeliğinizin askıya alınabilmesi için 5 ay geçmesi gerekmektedir.

Not: 5 ay kuralı sadece sipariş verenler için beklenecek süredir. 5 ay boyunca hiç sipariş vermemeniz durumunda hesabınız askıya alınacaktır. Aksi taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapamazsınız.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page