top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsoruma Ulaşamıyorum Nasıl Ulaşabilirim ?

Güncelleme tarihi: 27 Ağu


Farmasi Sponsor Kodu : 0065636


Farmasi Sponsoruma Ulaşamıyorum Nasıl Ulaşabilirim ?


Farmasi Sponsorunuza ulaşamadığınız durumlarda yapmanız gerekenler aslında çok basit. Farmasi kişisel sayfanıza girdiğinizde kişisel bilgilerinizin altında ‘Sponsor Telefonu’ yazmaktadır. Dilerseniz Farmasi Sponsorunuza ulaşmak için aktivite raporundan da iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Farmasi Sponsorunuza ulaşamadığınızda yapacağınız bir diğer işlem ise bulunduğunuz bölgenin Farmasi Bölge Müdürü’ne ulaşıp sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sorunu eğer sık sık yaşıyor ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız; Farmasi kişisel sayfanızda bulunan ‘Bilgi Destek’ butonundan Farmasi’ye açıklayıcı bir biçimde yazabilirsiniz.


Farmasi Sponsorunuza Ulaşamıyorum dediğinizde; lütfen sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığı yada sayfamızda bulunan ‘Form’u doldurarak en güncel ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page