top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Nedir? Doğru Sponsorun Önemi Sponsor Kodu 0035430

Güncelleme tarihi: 13 EylFarmasi Sponsor Kodu : 0035430


Farmasi Sponsor; Sizin Farmasi ile tanışmanızı sağlayan, Farmasi hakkında sizlere bilgi, belge ve desteği sağlayandır. Aynı zamanda sizin bilgilerinizi Farmasi kayıtlarına geçirerek üye yapan kişiye Sponsor denir.

Farmasi Sponsor, Farmasi hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgileri size aktaran, Farmasi’nin güncellediği bilgileri sizinle paylaşan, sizleri Farmasi’de en kısa sürede üst kariyerlere çıkmanızı ve para kazanmanızı sağlayabilecek kişidir.

Farmasi’ye yeni başlayan ve işleyiş hakkında bilgi sahibi olmayan kişileri yönlendirecek olan Farmasi Sponsor’dur. Sizin üye yapmış olduğunuz ya da üye yapacağınız kişilere katalog ulaştırmak, onlara ürünler ve Farmasi hakkında bilgilendirmeler yapacak olan kişidir.

Siz henüz yeni başlamış biri olarak detaylı bilgi ve tecrübeye sahip olmayabilirsiniz, fakat sponsorunuz bu bilgi ve tecrübeye sahip olmalı. Olmalı ki size ve ekibinize yeterli desteği sağlayabilmeli.

Eğer ekip kurmak yada üye yapmak istemiyorsanız da bir Sponsor’a ihtiyaç duyabilirsiniz. Sebebi de şu; aylık düzenlenen kampanyalar veya size şirket tarafından tanımlanmış olan hediye kampanyalarından yararlanmak için yada yararlanıp yararlanamadığınızı öğrenmek için bir sponsor’a ihtiyaç duyabilirsiniz.


Sponsor Faydaları?


Sponsorunuzun faydalarını saymak gerekirse elimize uzunca bir liste geçeçeği kesin. Çünkü sponsorunuz bir başka deyişle hayat kurtarır. Sizin Farmasi’de kazanabileceğiniz rakamları kazanabilmek ve işinizi doğru yapabilmek için Farmasi hakkında muazzam bir bilgi birikimine ihtiyacınız var.

Bu bilgi birikimine sponsorunuz sizi en emin adımlarla zirveye doğru yönlendirecek ve sizleri tekrar en başa dönmemek için çaba sarfedecek kişi olmak bakımından önemlidir.

Sponsorunuzun faydalarından bir diğeri de size zaman ve para kaybettirmemek adına doğru ve etkili ilişkiler kurabilmeniz için gereken tüm detayları öğretecek kişidir. Kendisi bilgi sahibi olmalı ki size aktarabilsin.


Farmasi Sponsor Seçimi


Sponsor seçimi yapmadan önce yapılacak olanlar belli. Doğru kişiyi seçmek olacaktır. Peki biz bu doğru kişiyi nasıl tespit edeceğiz?

Sponsorunuzun doğru olup olmadığı sahip olduğu ve aktardığı bilgiyle eş değerdir. Sponsorunuz bilgi sahibidir fakat bilgiyi size aktarmadıktan sonra herhangi bir kıymeti yoktur. Siz o bilgiye sahip olmadıktan sonra sizin açınızdan kıymeti yoktur. Önemli olan sponsorunuzdan bilgileri alıp sizinde ekibinize aktarmanızdır.

Size üye olacak kişileri siz belirleyebildiğiniz gibi sponsorunuzu da siz belirleyebilirsiniz. Bu işlem sadece bir kez yapılabilir. O sebepten dolayı farmasi sponsor seçimi önem arz etmektedir.


Sponsor Kodu


Sponsor kodu; Farmasi’ye üye olanlara vermiş olduğu Farmasi sistemlerinde yer alan sıra numarasıdır. Farmasi işlemlerinde kişilerin isim yada tc belirtmek yerine sponsor kodları yazılarak bildirimlerde bulunulur. Farmasi kişisel sayfanızda isminizin hemen altında bulunmaktadır. ‘Farmasi Girişimci Numarası’ olarak da adlandırılır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page