top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Link Hakkında Merak Edilen Her Şey

Güncelleme tarihi: 27 Ara 2020

Farmasi ‘Sponsor Link’ her Farmasi üyesine Farmasi’nin tanımlamış olduğu, üye/kayıt yapmayı kolaylaştıran, üye/kayıt olmayı isteyen kişinin bilgilerini kendisinin doldurmasını sağlayan formun kısa internet adresidir.


Farmasi’ye üye olabilmek için bazı bilgilerimizin Farmasi sistemine kaydedilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için 2 yol vardır.


1- Farmasi’ye üye olmak isteyen kişi, kendine sponsor olarak belirlediği Farmasi üyesine bilgilerini vererek sisteme kaydedilmesini ister.


2- Sponsor Link’e tıklayarak karşısına çıkan formu doldurur, gerekli bilgileri kendisi sisteme girer ve kayıt/üye olur.


Bu ‘Sponsor Link’i tıklandığınızda ‘Farmasi Üyelik Formu’ açılacaktır. Kişi bu formu doldurduğunda sizin alt ekibinize kendi kendine dahil olacaktır.

Sosyal medya hesabınızda, kişisel web sitenizde yada WhatsApp paylaşımları yaparak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Farmasi’ye Üye/Kayıt olmak isteyenlere göndererek bilgileri kendileri doldurarak ekibinize dahil edebilirsiniz.

Farmasi Sponsor Link her üyeye ayrı, özel bir link’dir. Farmasi Sponsor Link’ime nasıl ulaşabilirim derseniz eğer yolu çok basittir. Her Farmasi üyesinin ‘Kişisel Bilgilerim’ sayfasının en altında bulunmaktadır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page