top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Link Hakkında Merak Edilen Her Şey

Güncelleme tarihi: 27 Ara 2020

Farmasi ‘Sponsor Link’ her Farmasi üyesine Farmasi’nin tanımlamış olduğu, üye/kayıt yapmayı kolaylaştıran, üye/kayıt olmayı isteyen kişinin bilgilerini kendisinin doldurmasını sağlayan formun kısa internet adresidir.


Farmasi’ye üye olabilmek için bazı bilgilerimizin Farmasi sistemine kaydedilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için 2 yol vardır.


1- Farmasi’ye üye olmak isteyen kişi, kendine sponsor olarak belirlediği Farmasi üyesine bilgilerini vererek sisteme kaydedilmesini ister.


2- Sponsor Link’e tıklayarak karşısına çıkan formu doldurur, gerekli bilgileri kendisi sisteme girer ve kayıt/üye olur.


Bu ‘Sponsor Link’i tıklandığınızda ‘Farmasi Üyelik Formu’ açılacaktır. Kişi bu formu doldurduğunda sizin alt ekibinize kendi kendine dahil olacaktır.

Sosyal medya hesabınızda, kişisel web sitenizde yada WhatsApp paylaşımları yaparak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Farmasi’ye Üye/Kayıt olmak isteyenlere göndererek bilgileri kendileri doldurarak ekibinize dahil edebilirsiniz.

Farmasi Sponsor Link her üyeye ayrı, özel bir link’dir. Farmasi Sponsor Link’ime nasıl ulaşabilirim derseniz eğer yolu çok basittir. Her Farmasi üyesinin ‘Kişisel Bilgilerim’ sayfasının en altında bulunmaktadır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page