top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Kodu Nedir ? Farmasi Sponsor Kodu TR-0065636 Öğrenme

Güncelleme tarihi: 1 Nis


Farmasi Sponsor Kodu ?Farmasi Sponsor Kodu : TR-0065636


Sponsor kodu; Farmasi‘ye üye olanlara vermiş olduğu, Farmasi sistemlerinde yer alan kayıt numarasıdır.


Farmasi işlemlerinde kişilerin isim yada tc belirtmek yerine sponsor kodları yazılarak bildirimlerde bulunulur. Farmasi kişisel sayfanızda isminizin hemen altında bulunmaktadır. ‘Farmasi Girişimci Numarası’ olarak da adlandırılır.


Sponsor hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak lütfen bize ulaşın. En kısa zamanda size dönüş yapalım ve üye olsanız da olmasanız da ihtiyacınız olan bilgileri aktaralım.


Farmasi sponsor kelimesi sizi farmasi’ye kayıt eden ve sizin de o ekibe dahil olmanızı sağlayan Farmasi hakkında sizlere bilgi desteği sağlayan Farmasi’yle tanıştıran kişidir. Aynı zamanda sizin bilgilerinizi Farmasi kayıtlarına geçirerek üye yapan kişiye Sponsor denir.


Farmasi Sponsor, Farmasi hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgileri size aktaran, Farmasi’nin güncellediği bilgileri sizinle paylaşan, sizleri Farmasi’de en kısa sürede üst kariyerlere çıkmanızı ve para kazanmanızı sağlayabilecek kişidir.


Nasıl ürün alabilirim? Ne kadar kazanırım? Hediyeler nelerdir? Katalog nasıl alırım? Sipariş nasıl veririm? Gibi…


Aklınıza gelecek her türlü soruları yanıtlayabilecek ve sizin biran önce tüm bilgileri öğrenip en hızlı şekilde kariyer yapmanızı sağlayacak kişidir.

Sizde kendi ekibinizi kurmak için sponsor olduğunuz kişilere bu destekleri vermeniz gerekmektedir.


Eğer ekip kurmak yada üye yapmak istemiyorsanız da bir sponsora ihtiyaç duyabilirsiniz. Sebebi de şudur; aylık düzenlenen kampanyalar veya size şirket tarafından tanımlanmış olan hediye kampanyalarından yararlanmak için yada yararlanıp yararlanamadığınızı öğrenmek için bir sponsora ihtiyaç duyabilirsiniz.


Farmasi Sponsor Kodu Nedir?


Farmasi sponsor kodu, Farmasi’ye üye olan kişilere verilen ve herhangi bir işlem durumunda kullanılan numaradır. Farmasi işlemlerinde kişilerin TC kimlik numaralarını ya da isimlerini kullanmak yerine sponsor kodlarını kullanmaktadır. Sponsor kodu Farmasi girişimci sayfanızda isim bölümünün hemen altında bulunmaktadır. Ayrıca bu kod “Farmasi girişimci numarası” olarak da adlandırılabilmektedir.


Farmasi Sponsor Değişikliği Nasıl Yapılır?


  • Adım 1: Farmasi girişimci sayfanıza giriş yapın.

  • Adım 2: Sayfanın en altında bulunan “Sponsor girişimci kodu” butonunu bulun ve tıklayın.

  • Adım 3: Söz konusu kısma üye olmak istediğinizi sponsorun girişimci kodunu yazın.

  • Adım 4: “Kaydet” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Farmasi sponsor değişikliği bu adımları takip ederek yapılmaktadır. Bununla birlikte sponsor değişikliği için ilk 6 saat şartı bulunmaktadır. Bu da üye olduktan 6 saat sonra sponsor değişikliği yapılamayacağı anlamına gelmektedir.


Farmasi Sponsorumu Nasıl Öğrenebilirim? Sponsor kodunu Nasıl Bulurum ?


Farmasi sponsorunu öğrenme yolu, Farmasi girişimci sayfasına giriş yaparak ismin altında bulunan sponsor kısmına tıklamaktır. Sayfadaki sponsor kısmında, sponsorunuzun adı ve telefon numarası yer almaktadır. Buradan sponsorun kim olduğu ve sponsora ait iletişim numarası bilgilerine rahatça ulaşılabilmektedir.


Sponsor kodu Farmasi’ye kayıt olan her kullanıcı için sistemden otomatik olarak kişiye özel atanan sıra numarasıdır. Yapacağınız işlemlerde tc veya isim yerine sponsor kodlarıyla işlemler yapılır. Farmasi Üyelik işlemleri olduktan sonra farmasi giriş sayfasına girilir. Kişisel sayfanızda isminizin hemen altında bulunmaktadır. Sponsor kodu farmasi girişimci numarası olarak da bilinir


Farmasi Sponsor Zorunlu mu?


Farmasi’nin resmi adresinden direkt olarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda belirleyeceğiniz bir sponsor yoksa otomatik olarak bir sponsor atanır. Yani sponsorunuz mutlaka olmak zorundadır. Sponsor demek ekip demektir.

Farmasi de kazanmak ekip işidir. Ekibinizin yapacağı ciro ile prim kazanırsınız.


Farmasi’de Ekibim Var, Sponsor Değiştirebilir miyim?


Farmasi’ye üyesiniz, ekibiniz var ve sponsor değiştirmek istiyorsunuz. Bu durumda ne yapmalıyım diyenlerdenseniz, bu yazımız tam size göre. Kesinlikle bu durumda sponsor değiştirmeniz mümkün değildir. Buna Farmasi müsaade etmemektedir.


1- Tüm Farmasi faaliyetlerinize 6 ay (Daha Önce %21 Seviyesine Ulaşmış Olmanız Durumunda 9 Ay) ara vererek üyeliğinizin askıya düşmesini sağlayarak sonrasında dilediğiniz sponsorla çalışabilirsiniz. Bu 1. yol seçildiğinde tüm ekibinizi kaybetmiş olacak ve tamı tamına 6 ay zaman kaybetmiş olacaksınız. Eğer seviyeniz %21 ise Askıya alınma süreniz 9 ay olacağından kaybınız da uzamış olacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen sayfanın sağ alt köşesindeki Canlı destekten yardım alabilirsiniz


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page