top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Kodu öğrenme TR-0065636 - Sponsor kodu farmasi - Farmasi sponsor linki

Güncelleme tarihi: 1 NisFarmasi Sponsor Kodu : TR-0065636


Farmasi sponsor kelimesi sizi farmasi’ye kayıt eden ve sizin de o ekibe dahil olmanızı sağlayan kişiye denir.

Sponsor olan kişi yeni üye olacak ve olan kişilere farmasi ile ilgili tüm bilgileri en hızlı şekilde aktarmalıdır.

Nasıl ürün alabilirim? Ne kadar kazanırım? Hediyeler nelerdir? Katalog nasıl alırım? Sipariş nasıl veririm? Gibi…

Aklınıza gelecek her türlü soruları yanıtlayabilecek ve sizin biran önce tüm bilgileri öğrenip en hızlı şekilde kariyer yapmanızı sağlayacak kişidir.

Sizde kendi ekibinizi kurmak için sponsor olduğunuz kişilere saydımığız bu destekleri vermeniz gerekmektedir.


Farmasi Sponsor’un Önemi


Prim sistemi ekibinizin yapmış olduğu ciroya dayandığı için sponsor seçimi çok önemlidir. Doğru ekip ile çok büyük kazançlar elde edebilirsiniz.


Sponsorun Farmasi’ye yeni üye olmuş kişilere katalog göndermek, ürünler hakkında bilgiler vermek ve genel farmasi ile ilgili yeniliklerde de bilgi aktarması gereklidir.


Farmasi Sponsor Kodu Nedir?


Sponsor kodu Farmasi’ye kayıt olan her kullanıcı için sistemden otomatik olarak kişiye özel atanan sıra numarasıdır. Yapacağınız işlemlerde tc veya isim yerine sponsor kodlarıyla işlemler yapılır. Farmasi Üyelik işlemleri olduktan sonra farmasi giriş sayfasına girilir. Kişisel sayfanızda isminizin hemen altında bulunmaktadır. Sponsor kodu farmasi girişimci numarası olarak da bilinir.


Farmasi Sponsor Zorunlu mu?


Farmasi’nin resmi adresinden direkt olarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda belirleyeceğiniz bir sponsor yoksa otomatik olarak bir sponsor atanır. Yani sponsorunuz mutlaka olmak zorundadır. Sponsor demek ekip demektir.


Farmasi de kazanmak ekip işidir. Ekibinizin yapacağı ciro ile prim kazanırsınız.Sponsor Değişikliği Yapabilir miyim?


Sponsor seçiminin oldukça önemli olduğundan bahsettik. Bazı yanlış kararlar alınmış olabilir veya farklı bir durumda sponsor değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak sipariş vermiş kişilerde, sipariş hiç vermemiş kişilerde ve ekip oluşturmuş kişilerde ayrı ayrı adımlar var ve bazı durumlarda değiştirmemeniz gerekebilir.


Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page