top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır? Farmasi Sponsor Kodu : TR-0065636

Güncelleme tarihi: 1 Nis


Farmasi Sponsor Kodu : TR-0065636


Farmasi girişimcileri kayıt oldukta sonraki 6 saat içerisinde veya hesapları askıya düştüğü zaman üst sponsorunu değiştirebilir. Bunun dışında Farmasi sponsor değiştirme işlemi yapmamaktadır ve izin vermemektedir. Farmasi Sponsor Kodu :TR-0065636


İlk 6 Saatte Farmasi Sponsor Değiştirme


Farmasi web sitesinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan menü>işlemler>kişisel bilgilerim bölümüne giriş yapıyoruz. Kişisel bilgilerim sayfasının altında bulunan Sponsor Kodunuz bölümünde yazan kodu geçmek istediğiniz kodla değiştirip kaydet butonuna basıyorsunuz. Eğer bir ekibiniz yoksa ve sistemde üst sponsorunuz ROOT olarak görünüyorsa ekibimize katılmak için sponsor koduna TR-1200624 yazarak ekibimize katılabilirsiniz. Kaydet tuşuna bastıktan işlem tamamlandı uyarısı görünür. Bu uyarıyı aldığınızda üst sponsor ismi hemen değişmez. O yüzden panik yapmayın. Kısa süre içerisinde üst sponsorunuz sistemde değişecektir. Eğer sponsor kodunuz bölümü kilitli ise ve üst sponsorunuz ROOT olarak görünüyorsa üst sponsor seçimi için bir şansınız daha var.


Sponsor Kodu Kilitli Ama Üst Sponsor ROOT Olarak Görünüyor


Bu durumda bir şansınız daha var. 6 saati geçmiş ve Farmasi’den size üst sponsor atmamışsa bilgi destek bölümüne girerek bunla alakalı bir mesaj yazabilirsiniz. Örnek olarak:

İyi günler. Farmasi’ye resmi web sitesinden sponsor kod eklemeden kayıt olmuşum. Hesabımı TR-0065636 sponsor kodlu Hidayet Ayhan'a isimli sponsorun altına taşımanızı talep ediyorum. İyi çalışmalar.


ASKIDAN ALINARAK ÜST SPONSOR DEĞİŞTİRME


Yeni üye olan biri 2 ay hiç sipariş vermezse askıya düşer. Eğer üye olup bir sipariş vermişse 6 ay hiç sipariş vermediği takdirde hesap askıya düşer. Girişimci askıdaki hesabını geçmek istediği üst sponsora aldırtarak hem üst sponsorunu değiştirir, hemde Farmasi’ye yeniden başlamış gibi tüm kampanyalardan faydalanabilir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page