top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Root Kayıt Ne Demek?

Güncelleme tarihi: 13 Eyl 2022Farmasi Root Kayıt demek; Farmasi’ye üye işlemi gerçekleşti fakat sponsorunuz henüz belli değil demektir. Farmasi’ye üye olmak isteyen kişinin; sponsoru olmaksızın, doğrudan bilgilerini şirketin web sitesinde bulunan formu doldurarak, üye olması durumuna Farmasi Root Kayıt denir. Kişinin kaydı şirkete yapılmıştır.

Bu kişi doğrudan şirkete bağlanmış olur ve ilk güncellemede başka bir sponsora bağlanır. Bu sponsorun belirlenmesi için ayrı bir kriter vardır.

Bu kriter değişiklik göstermektedir. Bölge Müdürleri aracılığı ile Farmasi Root Kayıtlar‘ı paylaştırmak için zaman zaman ulaşılabilir ve makul hedefler verilmektedir. Bu verilen hedefleri gerçekleştiren liderlere ‘adil’ aktarım yapılmaktadır.


Farmasi'de bizim sponsorluğumuzda bilgi ve destek almak isterseniz Farmasi'ye kayıt olduktan sonra ilk 6 saat içinde www.farmasi.com.tr ana sayfadaki kişisel bilgilerim bölümünü tıklayın ve daha sonra en alt bölümde sponsor kodunuz yazan bölüme 0065636 yazıp Kaydet butonuna basabilirsiniz.


Farmasi Root Kayıtlar aynı prim ödemeleri gibi bir sonraki ayın 20 sinde gerçekleşir. Sayfalara aktarılır.


Farmasi Root Kayıt hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page