top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Ptt Kargo İle Çalışıyor mu?

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Farmasi üyeleri siparişlerini Temmuz 2019 tarihine kadar Aras ve Yurtiçi kargo firmaları ile kapılarına kadar getirtmekteydiler. Temmuz 2019 tarihinden itibaren ‘Ptt Kargo‘ seçeneği’de Farmasi üyelerinin sayfalarında, kargo seçeneklerinde açılmış oldu. Farmasi, üyelerine tüm kolaylıkları sağlamak için bütün imkanları kullanmaktadır.

Peki Farmasi’nin Ptt kargo ile anlaşmasının Farmasi üyelerine ne gibi faydaları olacaktır?

Kırsal yada bazı bölgelere Aras ve Yurtiçi Kargo firmaları ‘Adres Teslimat Dışı’ diyerek şehrin dışında kalan bölgelere koli teslimatı yapmıyordu. Bu bölgelerde ikamet edenler ya kargo dan şubeden kendileri teslim almak zorunda kalıyorlardı, yada tanıdıklarının adresini yazarak çalışmaya Farmasi ürünlerine ulaşmaya çalışıyorlardı.

Artık Farmasi üyeleri daha rahat ürünlerine ulaşabilecekler. Her nerede olurlarsa olsunlar kargoları kapıların kadar gelecek. Çünkü Ptt Kargo köylerde dahi hizmet vermektedir. Kırsal, Köy, Mezra, Yayla demeksizin tüm bölgelere teslimat yapmaktadırlar.

Farmasi üyesi olarak, Farmasi’ye kayıt olarak sepetinize ürünleri ekledikten sonra 3 kargo firmasından 1’ini seçebilirsiniz. Ptt kargo

Mesafeleri kısaltan şirket tabii ki Farmasi. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın. Size hemen dönüş yapalım ve bilgilendirelim.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page