top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Prim Ödemeleri Nereye Ve Ne Zaman Yapılır?


Farmasi, kariyer odaklı çalışan üyelerine her ay prim göndermektedir. Prim gönderimi, ilk kariyer olan %3 seviyesinde başlar. Farmasi prim ödemeleri her ayın 20’sinde sisteme eklediğiniz banka hesap numaranıza yapılmaktadır.

Farmasi’den prim kazanabilmeniz için grup TL puanınızın en az 500 TL ve kişisel TL puanınızın en az 140 TL olması gerekmektedir. Grup TL puanınız 500 TL’ye ulaştığında %3 seviyesine gelirsiniz ve prim almaya hak kazanırsınız. Farmasi prim ödemeleri her ayın 20’sinde (Ya da 20’sinden sonraki ilk iş gününde) yapılmaktadır. Bankaya yatırılan minimum ödeme tutarı 75 TL‘dir. Yani priminiz 75 TL’nin altına kalırsa ödeme yapılmaz ve priminiz Farmasi bakiyenize eklendir. Farmasi bakiyesindeki parayı alışverişlerinizde ödeme ekranının alt kısmında “Bakiyeden Kullan” bölümünden kullanabilirsiniz. Bakiyedeki paranın son kullanım tarihi yoktur. Dilerseniz bakiyenizin 75 TL üzeri olmasını bekleyebilir, dilerseniz de dilediğiniz bir zaman alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Hesap Numarası Ekleme


Prim ödemesi alabilmeniz için Farmasi’ye üye olmalı ve kariyer basamağına göre %3’ü geçmeniz gerekmektedir. Farmasi üyelik işleminizi tamamlamak ve hemen Farmasi üyesi olmak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz. Size göndereceğimiz özel üyelik formu ile ücretsiz kayıt olacak ve anında Farmasi sistemine giriş yapabileceksiniz.

Farmasi’de nasıl prim kazancı sağlayacağınızı Farmasi Prim Sistemi ve Prim Hesaplama yazımızı inceleyerek tüm ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Burada öğreneceğiniz bilgilerle net olarak ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi kendi hazırladığımız programla hesaplayabilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için Whatsapdan iletişime geçebilirsiniz

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page