top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü
FARMASİ KARGO SIFIRLAMA ÜRÜNÜ NEDİR?


Farmasi’den vereceğiniz siparişlerin 120 tl tutarının altında kalması durumunda 13,99 TL kargo ücreti yansımaktadır. Bu yansıyan kargo ücreti karşılığında'da Farmasi üyelerine ‘Kargo Sıfırlama Ürünü‘ olarak siparişlerine bir ürünü otomatik ekleyerek ücretsiz gönderir ve üyelerinin paralarının boşa gitmemeleri sağlar,

Farmasi’nin Kargo Sıfırlama Ürünü olarak belirlediği ürün zaman zaman değişmektedir. Farmasi kargo Sıfırlama ürünleri Web Sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Farmasi bu ay kargo sıfırlama ürünü nedir?


Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir? Farmasi, Farmasi üyeleri tarafından verilen sipariş tutarlarının, kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan 13.99 tl yerine göndermiş olduğu ürüne ‘‘Kargo Sıfırlama Ürünü” denir.

Zaman zaman Farmasi tarafından kargo indirimi yapılmaktadır. Kargo indirimi yapılacağı zaman Farmasi’nin resmi sosyal medya hesaplarından ve Farmasi Girişimci ekranlarında indirim ‘Banner’ ları, duyuruları yayınlanmaktadır.

Farmasi üyeleri ‘Hafta İçi’ yada ‘Hafta Sonu’ yaptıkları alışverişte 120 tl puana ulaştıklarında, kargo ücreti Farmasi tarafından karşılanmaktadır ve Farmasi üyesi kargo ücreti ödememektedir.

Farmasi Temmuz Kargo sıfırlama ürünü

Farmasi’den 2021 Temmuz ayında vereceğiniz siparişlerin 120 tl puan altında kalması durumunda kargo ücreti 13.99 tl eklenmektedir. Bu kargo ücretinin yerine kargo sıfırlama ürünü olarak Haziran ayı boyunca Dr. Cevdet Tuna Çift Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 125 Ml gelmektedir. Değişiklik olduğunda bulunmuş olduğunuz siteden bilgiler güncellenmektedir. Whataspp gruplarından ve diğer iletişim araçlarından duyurular yapılmaktadır.

Farmasi Özlem Selçuk ekibi olarak; bu ve buna benzer tüm duyuruları whatapp gruplarımızda, sosyal medya hesaplarımızda sık sık paylaşmakta ve ekip arkadaşlarımıza en kısa sürede bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

Farmasi üyelerinin siparişlerinin 120 tl tutarının altında kalması durumunda 13.99 TL kargo ücreti yansımaktadır. Bu yansıyan kargo ücreti karşılığında da ‘Kargo Sıfırlama Ürünü‘ olarak Haziran ayı boyunca Dr. Cevdet Tuna Çift Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 125 Ml gelmektedir.

Farmasi’nin Kargo Sıfırlama Ürünü olarak belirlediği ürün zaman zaman değişmektedir. Farmasi üyelerinin, Farmasi Giriş sayfalarında anlık olarak ‘Duyurular’ kısmında yayınlanmaktadır. Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü‘nün size gelebilmesi için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Farmasi sistemleri tarafından otomatik olarak kolinize eklenecektir.

Böylece Farmasi üyeleri, kargo ücreti yansıması durumunda bile Kargo Sıfırlama Ürünü verilerek Farmasi tarafından tabiri caiz ise gönülleri alınmaktadır, paralarının boşa gitmemesi sağlanmaktadır.

Daha önceleri farklı ürünler gönderilmekteydi. Zaman zaman da değişiklikler yapılmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için lütfen sayfamızı takip ediniz. Farmasi kişisel sayfanızda da bu bilgiler yer almaktadır. Dilerseniz Farmasi kişisel sayfanızdan da görüntülemeniz mümkündür. Son olarak Dr. Cevdet Tuna Çift Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 125 Ml ile güncellenmiştir.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page