top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi iletişim bilgileri Müşteri Hizmetleri – Çağrı MerkeziFarmasi Müşteri Hizmetleri

Kaliteli geniş ürün yelpazesiyle, Farmasi doğrudan satış alanına Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Hem müşteriler hemde iş ortakları ihtiyaç duyduğu her an Farmasi çağrı merkezlerini telefonla arayabilecekleri gibi diğer iletişim yollarını da tercih edebilirler. Satış öncesi ve sonrası her türlü desteği sağlamak üzere Farmasi müşteri hizmetleri hafta içi her gün hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Farmasi doğrudan satış yapan girişimci iş ortakları da siz müşteriler için bir çok konuda yardımcı olmak adına Türkiye’nin bir çok noktasında destek vermektedir.

Farmasi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Resmi Farmasi çağrı merkezi numarası aşağıda sizlerle paylaştığımız gibi olmakla beraber, internet üzerinde farmasi müşteri temsilcisi olan farklı numaralar bireysel girişimcilere aittir. Yani direkt olarak Farmasi kurumsal iletişim numarası sizinle paylaştığımız tek bu telefon numarasıdır. Diğer telefonlar bireysel iştirakçilere aittir.

0216 430 19 99 farmasi iletişim numarası
0549 811 13 12 Farmasi temsilci telefon numarasi

Bildiğiniz üzere Farmasi ürünlerini satın almak, farmasi girişimcisi olmak veya farmasi hakkında her konuda bilgi almanız için bulunan, bağımsız olarak farmasi bünyesinde çalışan temsilcileri mevcuttur. Bu tür Farmasi temsilcilerine ulaşarak destek alabilirsiniz.


Farmasi Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Hafta içi her gün. Sabah: 08:00 Akşam: 18:00


Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Farmasiikayit
Farmasiikayit
Jan 18, 2021

Merhaba Farmasi iletişim bilgisi alabilirmiyim

Like
bottom of page