top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi ile Nasıl Para Kazanılır? Farmasi Para Kazanma


Son dönemlerin hızla büyüyen doğrudan satış yöntemi ile hem kazanan hem kazandırdığı söylenen Farmasi ile nasıl para kazanılır? Farmasi para kazandırır mı?

İşte Farmasi ve kazanç sistemi ile ilgili tüm merak ettikleriniz. Farmasi para kazanma.

Farmasinin nasıl ve ne şekilde para kazandırdığını veya gerçekten kazandırıp kazandırmadığını merak ediyorsanız bu yazımızda aradığınız soruların tüm cevaplarını bulacaksınız.


Farmasi ile Nasil Para Kazanırız?


Farmasi ile ilgili merak edilen konu başlıkları.

  • Farmasi para kazandırır mı?

  • Farmasi para kazanma taktikleri.

  • Farmasi nasıl kazandırır?

Farmasi ile para kazanma nasıl olur öğrenmeden önce kısaca size bu kadar kaliteli ürünleri nasıl bu kadar ucuza temin edebiliyorsunuz onu anlatmak isteriz. Ticaret sisteminde genel işleyiş şu şekildedir. Ürünler üretilir ve o ürünler fabrikadan dağıtımcı distribütörlere yollanır. Distribütör ürünleri ve mağazalara bu ürünleri gönderir. Mağazalarda satışa çıkarır.

Aslında bu iş bu kadar kolay değil.


Fabrikadan çıkan ürün nakliye sürecinden geçer ve toptancıya ulaşır toptancıda depolanır ve toptancıdan yine nakliye ile satıcı mağazaya ulaşır. Bu arada her nakliye bir maliyet demek toptancı ve depo kirasından çalışanına maliyet, mağaza yine her şeyi ile bir maliyettir ve herkes kar marjını ekler ve ürün fabrika çıkış fiyatını kat kat katlar. Resmi inceleyin.


Farmasinin doğrudan satış sistemi içerisinde bu şekilde bir çalışma ağı yoktur. Hani fabrikadan halka denen sistem tam olarak Farmasinin kurmuş olduğu satış ve kazanç sistemidir. Ürün üretilir üretimi yapan yer kullanıcılara ulaştırır. Arada ne toptancı olur ne mağaza ne nakliye ne kiralar ne nakliyeler. Bu sebepten gerçekten kaliteyi uygun fiyata ve gerçek bedeli ile alırsınız. Peki Farmasi nasıl kazandırır.


Farmasi nasıl kazandırır?


Farmasinin kazanç sistemi 2 farklı yönde işler. Bir satış yaparak kazanma diğeri ise satışa destek vererek kazanmadır. Hadi inceleyelim Farmasi para kazanma.


Farmasi satış yaparak para kazanma


Farmasi de satış yaparak para kazanmak için bulunduğunu ayın kataloğunda olan ürünlerin tanıtımını yapar ve siparişlerini toplarsınız. Her sattığınız üründen ise ciddi oranda kazanç sağlarsınız.

Farmasinin üretim grubu içerisinde olan Dr. Cevdet Tuna ürünlerinden %40, diğer ürünlerden ise %30 kar elde edersiniz. Hemen bunu size örnekle açıklayalım.

Katalog fiyatı 39,99 TL olan Dr. Cevdet Tuna ürününün sizin satış fiyatınız 39,99 TL dir. Bu ürünün size geliş fiyatı ise yaklaşıkolarak 23,99 TL dir. Bu üründen sizin kazanacağınız rakam ise 16 TL dir.

Katalog fiyatı 69,99 TL olan bir parfüm ise yaklaşık olarak 49 TL ye size gelir ve 20 TL size kar kalır. Elbette ki bunu tek ürünle değerlendirmemek gerekir. Elinizdeki katalog üzerinden aylık 3000 TL civarında bir satış yapmanız. Size ortalama 1000 – 1200 TL kazanç sağlayacaktır. Buda hemen herkesin rahatlıkla kazanabileceği bir tutardır.


Diğer bir kazanç sistemi ise Farmasi üye yaparak kazanma.


Üye yaparak kazanmayı aslında anlatma biraz zordur ama dilimizin döndüğünce en sade dille bunu size anlatacağız. Size her yaptığınız alışveriş için puan verilir. 100 TL lik alışveriş 100 Puan 300 TL lik alışveriş ise 300 Puan yani yaptığınız alışveriş tutarı kadar puan toplarsınız. Sizin üye yaptığınız kişi başlangıç paketini satın aldı diyelim. Üye yaptığınız kişi kazanç sistemi içerisinde 80 puan alır. O kişiyi siz üye yaptığınız için sizde 80 puan kazanırsınız. Üye yaptığınız kişide başka birini üye yaparsa ve oda alışveriş yaparsa yaptığı alışveriş doğrultusunda diyelim ki başlangıç paketi 80 puan kazanır sizin üye yaptığınız da sizde 80 ar puan kazanırsınız. Biraz karışık oldu değil mi? Kısacası sizin üye yaptığınız kişilerin üye yaptıkları kişiler ki bu kaçıncı kişi olursa olsun ana kol siz iseniz herkes aynı puanı alır. İsterse 50 kişi olsun.

Şimdi size minik bir örnek verelim ve ürün olarak sadece 79,99 TL lin başlangıç paketini seçelim. Siz 10 kişiyi üye yaptınız ve hepsine başlangıç paketi sattınız. Sizin kazanacağınız puan 10×80=800 bakın dikkatinizi çekerim başka hiç alışveriş yapmadı güzü ile bakıyoruz. 800 puan ile Farmasi den alacağınız pirim yaklaşık 15 – 20 TL civarındadır. Yani hiç bir şey kazanmadınız. Sizin üye yaptığınız 10 kişi de 10’ar kişiyi üye yaparak başlangıç paketi sattı.

Bakalım kaç puan topladınız. 10X10= 100 kişi 100×80=8000 Puan Sizce ne kadar kazandınız yaklaşık 500 TL Şimdi hemen hemen herkes hiç olmasa en azından ayda bir kere en az 100 TL civarında bu alışveriş yapar. Eşi dostu akrabası ister peki Farmasi den kazancınız ne olacak? 100 kişi 100 TL ürün 100×100=10000 Puan bide elinizde hazır 8000 Puanınız vardı yani etti mi size 18/000 Puan peki Farmasi kazandırıyor mu? 16 bin puan karşılığında sizin kazanacağınız rakam 1800 TL civarında. Siz ne yaptınız sadece 10 kişiyi üye yaptınız ve sistemi güzelce anlattınız. Sizin ürün satarken kazandıklarınıza ilaveten 1800 TL de size para geldi.

Farmasi para kazanma konusunda sizin için için elinden gelen her şeyi yapıyor size ise sadece inanarak biraz gayret etmek düşüyor. Ve bu 10 kişi 10 ar kişi rakamı bi bakıyorsunuz 2 – 3 ay sonra toplamda yüzlerce kişilik bir ekibe dönüşmüş ve siz sadece kazanıyorsunuz.

Farmasiden para kazanmak için farklı yöntemler de mevcut mesela katalogdaki ürün satışlarını takip etmek en çok satan ürünlerin fiyatları zaman zaman değişmekte bu ay 25 lira olan bir ürün bi sonraki aya 29 TL olabiliyor ki bu çok oluyor yükselip düşüyor kendi arasında bir denge sağlıyor takip ederek erken sipariş le aradaki farktan da kurtulabilir veya size sunulan motivaston satışlarından da ekstra kazançlar elde edebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için Whatsap dan ulaşınız

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page