top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi İş Fırsatı

Güncelleme tarihi: 12 Eyl 2021


Farmasi İş Fırsatı

Farmasi ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya gereksinim duyan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 şeklinde mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak dilediğiniz elastik zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir Ek İş Fırsatı sunuyor. Farmasi kozmetik ürünlerinin makyaj malzemeleri, cilt bakımı, saç bakımı, kokular, sağlık ürünleri, temizlik ürünleri vb. üretimini yapan bir “TÜRK” şirketidir.


Çalışma Şekli Nasıldır ?

Farmasi kozmetik, üretmiş olduğu tüm ürünleri “networking marketing” sistemi ile satışa çıkarır. Anlatmak gerekirse kısaca tavsiye edilerek satılan ve ekip oluşturarak daha yüksek gelir elde etme imkanı sağlayan bir sistemdir.


Niçin Farmasi ?

Bu sistemde çalışan Farmasi’nin en önemli avantajlarından birisi hiç bir sermayeye ihdiyaç duymazsınız, Farmasi kayıt olduktan sonra size gönderilen katalog yada sitemiz üzerinde bulunan online katalogdan ürünleri, herkese, tanıdığınız, tanımadığınız ulaşaçagınız herkese tavsiye ederek satış yapabilirsiniz.


Farmasi’ye üye olarak, ürünleri indirimli bir şekilde alabilir kullanabilir sata bilirsiniz. Bu ürünlerden %30 %40 karla alır satış yaparak kazanabilirsiniz kullanarak tasarruf edebilirsiniz.Sizin tavsiyeniz ile sizin gibi Farmasi kozmetik, ürünlerini satmaya kullanmaya başlamak isteyen kişiler sizin alt ekibinize dahil olrak üyeniz olarak tanımlanır.Bu şekilde oluşturmuş olduğunuz ekibin her bir bireyinden prim alırsınız. Yapmış olduğunuz satışlar siz ve kurmuş olduğunuz ekibinizle beraber, bazı maddelere göre size hem ünvan kazandırır.

Direktör


Farmasi’de direktör olduğunuzda size Samsung J7 telefon ve Samsung Tab A Tablet ile birlikte faturasını firmanın ödediği birer hat hediye edilir. Daha üst seviyelerde ise hem yurt içi hem yurt dışı ücretsiz tatiller, Mercedes, araç kazanma hakkına da sahip olursunuz. Yukarıda anlatmış olduğumuz gibi bir çok avantajı olanağı mevcuttur. Daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz whatsapp canlı destek hattımız üzerinden  öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.


Sizde ek gelir sahibi olmak yada kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız. Farmasi Kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi Üyelik formunda yazmış olduğunuz telefon numarasından aranır ve bilgilendirilir siniz. Kayıt işlemi bittiği zaman size sponsorunuz tarafından katalog ve testerlar gönderilir. Kayıt süreci bu kadardır. İsterseniz hemen ürün siparişi verebilir ve satış yapmaya veya kendi ürünlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi alt ekibinizi oluşturmak için üye kayıtı yapabilirsiniz.

Siz de kendi ekibinize başka temsilciler katarak tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000,2000,5000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcileriniz de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek çok büyük bir ekip kurabilirsiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page