top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi hesabı askıdan alma - Farmaside askıya düşme - Farmasi ne zaman askıya alınır

Güncelleme tarihi: 5 Oca


Farmasi’de Askı’ya düşmek demek; Farmasi’ye daha önce üye olmuş olan kişinin bilgileri sistemde mevcut, fakat üyeliği devam etmiyor demektir. İlgili kişiyi üye yapmak için bilgilerini tekrardan girmeye gerek yoktur. Askıda bulunan kişinin bilgileri yeniden girilmeye çalışıldığında, sistem tarafından uyarı verilecektir. Sistem kabul etmeyecektir. ‘Tc ve telefon numarası sistemde mevcut’ yazısı belirecektir.


Farmasi Üyeliğin Askıya Alınması Ne Demek?


Farmasi üyeliğin askıya alınması demek; Farmasi üyeliğinizin sona ermiş olduğu anlamına gelmektedir.

Farmasi’ye ilk üye olduğunuz 2 ay süresince hiç sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz askıya alınacaktır.

Farmasi’ye üye olduktan sonra sipariş verdiğinizi örnek verelim; Bu durumda en son sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 ay’ın sonunda üyeliğiniz sona erecek ve üyeliğiniz askıya alınacaktır.

Farmasi üyeliğin askıya alınması demek; üyelik sona ermiş demektir. Farmasi üyeliğiniz askıya alındıktan sonra dilediğiniz kişiye üye olabilirsiniz.

Farmasi üyeliğiniz askıya alınmışsa lütfen hemen bize ulaşın ve sizi hemen askıdan alalım ve Farmasi’nin tüm avantajlarını aktaralım. Kendi kendinize askıdan alınma işlemini yapmanız durumunda başka bir sponsora yada Farmasi Root’a kayıt olabilirsiniz.


Farmasi’de Askı’ya Nasıl Düşülür?

Farmasi’ye üye olduğunuzda 60 gün içerisinde sipariş vermezseniz askıya düşersiniz. Bir diğer düşme şekli de şudur; Farmasi’ye üye oldunuz sipariş verdiniz fakat 3 boyunca hiç sipariş vermediniz 3.ayın sonunda üyeliğiniz askıya düşmüş olur.


Farmasi Askıya Nasıl Düşülür?

Farmasi askıya nasıl düşülür sorusunun en net cevabı; Sipariş vermeyerek. Farmasi sistemi sizin en son sipariş girdiğiniz yada kayıt olduğunuz zamana göre askıya alacaktır. Sipariş vermemeniz durumunda sistem sizi askıya alacaktır.


Askı’ya Düştüğümde Üyelerime Ne Olur?

Askıya düşmek demek üyeliğin sona ermesi demektir. Askıya düşmüş olan girişimci bütün kazanmış olduğu hakları kaybeder. Oluşturmuş olduğu ekibi varsa eğer bir üst sponsora bağlanır. Alacağı olması durumunda Farmasi kişisel sayfasında bekler ve askıdan alındığında kullanabilir.


Farmasi’de Askı’ya Ne Zaman Düşeceğimi Nasıl Öğrenirim?

Farmasi’de askıya düşeceğinizi 2 şekilde anlarsınız. 1- En son sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 ay sonunda Farmasi Üyeliğiniz askıya alınır. 2- Yeni üye oldunuz ve hiç sipariş vermediyseniz; üye olduğunuz tarihten itibaren 60 gün sonunda Farmasi Üyeliğiniz Askıya alınır.

Farmasi’ye Üye Olduğunuz tarihi hatırlamamanız durumunda; Farmasi sayfanızda bulunan ‘Aktivite Raporu’nda; ‘Hoş geldin 1.Ay’ raporunun en sağ tarafında ne zaman üye olduğunuz yazmaktadır. O tarihten itibaren 60 gün sonunda Farmasi Üyeliğiniz Askıya alınacaktır.


Farmasi’de Askı’ya Düşen Kişi Askı’dan Nasıl Alınır?

Askıya düşmüş olan girişimci, Farmasi üyesi 2 şekilde Askıdan alınabilir; 1- Askıdan kendi kendini alabilir 2- Başka bir girişimciye kendini askıdan aldırabilir.


Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page