top of page
 • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Global Kaç Ülkede Faaliyet Gösteriyor?


Farmasi Global Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan, tamamen yerli ve milli bir şirkettir. Şuan şirketin başkanı Hakan Tuna‘dır. Hakan Tuna muazzam başarılı girişimlerde bulunarak Farmasi adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Her sene yeni yenilikler ve zamana başarılı bir şekilde ayak uydurması ile Farmasi ülkemizde zirvedeki yerini almıştır.

Farmasi Global kurulduğundan bu yana ürünlerini ihracat yoluyla dünya geneline ulaştırarak ülkemizin yüksek ihracat gelirleri elde etmesini sağlamakta önemli bir rol oynamaktadır. 2010 yılında ise Başkan Hakan Tuna’nın devrim niteliğinde girişimi ile Farmasi Türkiye’de doğrudan satış iş modeline geçiş yapmış ve ile ilk kataloğunu oluşturmuştur. Böylelikle vatandaşlarımızın yüksek kazançlar elde etmesini sağlayacak, ülkemizdeki yabancı ürünlerin yerine yerli ürünlerin kullanımını sağlayacak kritik bir adım atmıştır.

Ürünlerinin kalitesi ve sunduğu yüksek kazanç fırsatı Farmasi’nin hızla büyümesini sağlamıştır. 60 bin metrekare olan entegre fabrikasını son teknoloji üretim aletleri ve akıllı deposuyla büyüterek 100 bin metrekare alana yaymıştır. Çalışmalarını sadece ülke içinde sınırlamamış, dünya çapında büyük yatırımlar yaparak bir çok ülkeye doğrudan satış iş modeli ile giriş ülkemiz adına bir ilki başarmıştır. Farmasi Global ürünlerini 123 ülkeye ihrac etmeke, 25 ülkede doğrudan satış iş modeli ile kazanç imkanı sunmaktadır. 10 ülkeye daha doğrudan satış iş modelini taşıma çalışmaları ise şuan sürmektedir.


 1. Türkiye

 2. Ukrayna

 3. Slovakya

 4. Çek Cumhuriyeti

 5. Hırvatistan

 6. Polonya

 7. Amerika Birleşik Devletleri

 8. Romanya

 9. Bosna Hersek

 10. Karadağ

 11. Sırbistan

 12. Hırvatistan

 13. Arnavutluk

 14. Kosova

 15. Slovenya

 16. Makedonya

 17. Tunus

 18. Fas

 19. Kıbrıs

 20. Mauritius

 21. Belarus

 22. Gücristan

 23. Lübnan

 24. Moritanya

 25. Senegal


Yakında Açılacak Ülkeler


 • Meksika

 • Kanada

 • Kolombia

 • Japonya

 • Güney Afrika

 • Brezilya

 • Hindistan

 • Malezya

 • Çin

 • Almanya


Bu kadar akıllı ve başarılı yatırım Farmasi’nin globalde kalitesini hızla artırdı. Farmasi Global, doğrudan satış şirketleri sıralamasında bir çok güçlü şirketi geride bıraktı ve 32. sıraya yerleşti. Bu tarihimizde bir ilk oldu ve Farmasi bu ilki başardı. Yeni açılacak ülkeler ile de sıralamasını hızla yukarı taşıması beklenmektedir. Ayrıca Farmasi Başkanı Hakan Tuna, 2020 Eylül ayında 10 Milyon Dolarlık ek yatırım yapacağını anlatan bir video yayınladı ve yatırım sözleşmesini imzaladı. Bizler bu yatırımının daha çok yazılımla alakalı olacağını düşünüyoruz. Farmasi şuan 25 ülkede doğrudan satış iş modeli ile satış yapmakta fakat; bunların hepsi birbirinden bağımsız olarak kazanç sunmaktadır. Yani; bir ülkede bu işi yapan bir kişi başka bir ülkedeki girişimciyi sisteme dahil edememektedir. Farmasi tüm girişimcileri tek bir sisteme bağlayacak olan altyapıyı sağlama çalışmalarını önceden duyurmuştu. Sanırız bu ek yatırımla girişimcilerin bu hayali yakın zamanda gerçekleşecek ve Farmasi Global olarak tüm ülkeler çatı altında birleşecektir.

Siz de Farmasi Global ile kazancınızı artırmak istiyorsanız hemen formu doldurabilir ve Farmasi hakkında bilgi alarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Farmasi’de üyelik ücretsiz, zorla paket alım şartları gibi zorunluluk yoktur. Üye olarak ürünleri indirimli alabilir kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kariyer yapar ve yüksek kazançlar elde edersiniz.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page