top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Güneş Kremi 50 SPFYaz aylarının yaklaşması ile birlikte, tatil planları yapan kişilerin sayısı da artmıştır. Özellikle güneşi seven ve tatilinde bol bol güneşlenmek isteyenler, hem güneşin yararlı ışınlarından faydalanmak istemekte hem de, güneşten gelen aşırı ışınların cilde zarar vermemesi için önlemler almaktadır. Bu amaçla üretilen Farmasi Güneş Kremi içerdiği bitkisel formülü ile cilt üzerinde etkili bir koruma sağlamakta ve cildinizi güneş ışınlarının verdiği zararlardan korumaya yardımcı olmaktadır.

Ürün Kodu: 1115019

Farmasi ürün kataloğunda satışa sunulan Suncience güneş kremi SPF 50 faktör sevisinde güneşe karşı etkin koruma sağlarken, cildinizde yanıklar oluşmasını da engellemeye yardımcıdır. Yaz aylarında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri, zararlı güneş ışınlarının cildinizin üzerinde oluşturduğu leke ve izlerdir. Bu güneş kremi ile sorun yaşamadan tatilinizi geçirebilir ve cildinizi çevresel faktörlere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

KREMİN FAYDALARI NELERDİR?

Uzmanlar tarafından önerilen ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan Farmasi Dr. Cevdet Tuna Güneş Kremi, yaz – kış her mevsim cildinizin zarar görmemesi için geliştirilmiştir. Ürünün içeriği doğal bitki özlerinden oluşturulmaktadır. Aynı zamanda cildi nemlendirmekte ve kanserojen maddelerin cilt ile temasını da engellemektedir. Kolay bir kullanıma sahip olan krem, cildiniz tarafından hızlıca emilir ve kuruluk veya kaşındırma hissi uyandırmaz.

Tüm cilt yapılarına uygundur. Güneşin ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerinden cildi korumaya yardımcı olan ürün, Farmasi kozmetik güvencesi ile satışa sunulmuştur.

KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanımı kolay olan ürünü güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize uygulamanız yeterli olacaktır. Ancak belli bir süre sonra cildinizin aşırı terlediğini hissettiğiniz an veya havuza girip çıktıktan sonra tekrar uygulamanız da fayda vardır. Elinize sıktığınız bir miktar kremi, cildinize dairesel hareketler ile sürerek uygulamaya ve her bölgeye eşit miktarda yayılmasına dikkat edin. Ayrıca bayanlar makyaj yapmadan önce bu kremi kullanabilirler. Makyaj işleminden 15 dakika önce uygulanan güneş kremi, cildinizde oldukça etkilidir.

Güneş kremi, günün herhangi bir zaman diliminde kullanılabilir.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page