top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke GidericiFarmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum


Ciltte başta güneş ışınları olmak üzere farklı nedenlerle de görülen ton farklılıkları hem erkekler hem de kadınlar tarafından istenmeyen detaylardır. Ciltteki ton farklılıklarını gidermek için doğal yöntemleri, firmalar tarafından kimyasallar ile donatılan ürünleri ve Farmasi gibi markalar tarafından geliştirilen doğal malzemelerle formülleştirilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Evde tercih edebileceğiniz doğal ürünler zaman açısından çok daha uzun sürelerde sonuçlar verecektir. Formüllerinde kimyasallar bulunan ürünlerin de sağlıksız olabilecekleri düşünüldüğünde bu amaçla geliştirilen ve içeriğinde katkı malzemeleri olmayan Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum ürün uygun fiyatı ile de insanların ilgisini çekmektedir.

Firmanın ürün geliştirme bölümü tarafından yüzlerce test yapılarak ortaya çıkarılan formül insanların sabırlarını zorlamayacak sürelerde başarılı sonuçlar alınmasını sağlasa da Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum kullanımı noktasında süreklilik ve düzenli kullanım kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Ayrıca etkisinin çok daha kısa sürelerde, beklentileri karşılayacak şekilde görülebilmesi için ürünün kullanımı esnasında üzerine mutlaka Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulaması yapılmalıdır. Bu uygulama kremin UV koruma filtresi olması nedeniyle cildi korumak amacıyla gerçekleştirilmelidir.

Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum gelişmiş formülü sayesinde kazandığı hafiflik ile cilt tarafından hızla emilmektedir. Ciltte estetik anlamda insanları rahatsız edebilen koyu lekelerin görünürlüğü düzenli kullanım neticesinde kısa sürelerde ortadan kalkmaktadır. Cilt tonunun aydınlatılması noktasında olumlu etkileri görülen ürün sağlıklı bir cilt için gerekli olan nemi sağlayarak cildin dolgunlaşmasını sağlamaktadır. Ürünün eşsiz özel içeriği firmanın ürün geliştirme birimi tarafından yosun özleri ve kum zambağı ile geliştirilmiştir. Ürün ton farklılıklarını ortadan kaldırdığı gibi gelecekte oluşabilecek ton farklılıklarının, koyu lekelerin önlenmesi noktasında da etkilidir.

Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum Avantajları ve Kullanım Önerileri

Farmasi Dr. C. Tuna Koyu Leke Giderici Serum ürün içeriğinde silikon, boya ve paraben bulunmaması şüphesiz içeriğinin doğallığını kanıtlaması nedeniyle en büyük avantajıdır. Ürünün uygulanmadan hemen öncesinde cildin iyice temizlenmesi gerekmektedir. Cildin temizlenmesinin ardından üründen 2 – 3 damla almalı ve öncesinde tampon hareketler tercih ederek, sonrasında yuvarlak hareketler yaparak yüzünüzün tamamına uygulayın. Üründen beklenen sonuçların elde edilebilmesi için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanması tavsiye edilmektedir.

White+ Correct Serisi içerisinde bulunan Koyu Leke Giderici Serum dermatolojik olarak test edilmiştir.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page