top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’den Para Kazanmanın Yolları ? Farmasi Gerçekten kazandırıyor mu ?


Farmasi, daha önce de belirttiğimiz gibi işyeri açmanıza gerek kalmadan para kazanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu nedenle günümüzde popüler olan iş gruplarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu iş grubunda birden fazla yol ile para kazanmak mümkündür.


Satış Yaparak Para Kazanmak

En temel ve bilinen yöntem Farmasi ürünlerinin satışını yaparak para kazanmaktır. Katalog ya da internet sayfanızdan ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara ürün tanıtımı yaparak Farmasi ürünlerinden kazanç elde edebilirsiniz. Bu yönteme doğrudan satış adı verilmektedir.


Fırsatları Takip Ederek Para Kazanmak

Farmasi, satış elemanlarını ödüllendirmek ve teşvik etmek için belirli bir tutar üzerinde satış yapan elemanlara indirimli ürünler sunmaktadır. Bu ürünler size oldukça cüzi bir miktarda gönderilecektir. İsterseniz bu ürünleri kendiniz kullanabilir ya da katalog fiyatlarına müşterilere sunarak kazancınızı arttırabilirsiniz.


Katalog Karşılaştırma İle Para Kazanmak

Farmasi, aylık katalog sistemini kullanmaktadır. Bu demek oluyor ki, her ay ürünler aynı fiyata satılmamaktadır. Bir sonraki ayın katalogunu inceleyerek fiyatı artacak ürünleri bir önceki aydan daha uygun fiyata alarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Örneğin bir ürün bu ayın katalogunda 20 TL, bir sonraki ayın katalogunda ise 50 TL olarak belirlenmiş. Bir sonraki ay katalogu başlamadan önce uygun fiyata alarak daha karlı bir satış gerçekleştirebilirisiniz.


Farmasi Çok Katlı Pazarlama İle Para Kazanmak

Farmasi üyeleri, başka insanları Farmasi’ye üye yaparak kazançlarını arttırabilmektedir. Kurduğunuz ekibin toplam satış tutarından prim almak mümkündür. Ekibiniz ne kadar büyük olursa, satışlarınız da bir o kadar artacağı için aylık kazançlarda büyük meblağlar söz konusu olacaktır.


Daha detaylı bilgi için Lütfen Whatsap destek hattından yardım alabilirsiniz

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page