top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’de Sponsor Değiştirme Nasıl Yapılır ?


Farmasi sponsor değiştirme işlemi yapabilmeniz için, farmasi üyelik başvurusunda bulunduğunuz 6 saat içerisinde, üye olan kişi kendi farmasi kişisel sayfasının, ‘Kişisel Bilgiler’ butonunun en altında yer alan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan alana üyesi olmak istediğiniz sponsorun girişimci kodunu yazarak kaydet butonuna basabilirsiniz.

Bu şekilde farmasi üyesi (yani siz) sponsor koduna yazmış olduğunuz kişiyi sponsorunuz olarak seçmiş ve onun ekibine katılmış olursunuz. Burda unutulmaması gereken en önemlı onu farmasiye yeni üye olan ve üye olduktan sonra 6 saat içerisinde bu işlemi yapabiliyor olmanızdır. Bu 6 saatlik süre geçtikten sonra farmasi sponsor değiştirme işlemi gerçekleştirilemez.

Farmasi’ye Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değişikliği için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz gerekmektedir. Bu şekilde üyeliğiniz “askı” ya düşecek ve askıda olan farmasi üyeliğinizi tekrar aktifleştirerek yeni sponsor seçebileceksiniz.


Farmasi’de Sipariş Oluşturduktan Sonra Sponsor Değiştirebilirmiyim ?


Bahsettiğimiz adımları uygulamadığınız taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapamazsınız. Farmasi üyeliği‘niz askıya düştükten sonra dilediğiniz sponsoru secerek üye olabilirsiniz. Üyeliği askıya düşen üye tamamen farmasi’de yeni bir üye gibi tüm hediyelerden ve yeni danışman paketlerinen faydalanabilir.


Farmasi’de eğer sponsor değişikliği yapmayı düşünen ve askıya düşmek isteyen kişi bir ekibe sahipse bu durumda mevcut ekibinide bırakmış olacak ve var olan tüm haklarından vazgeçmiş olacaktır. Fakat kişinin hesabında var olan bakıye eksi veya artıda olsa farmasi üyeliği askıdan düşürülüp sonra tekrar üye olduktan sonra bu hakkı Farmasi şirketi tarafından korunur.


Farmasi’de Bir Ekibim Var, Yinede Sponsor Değiştirebilir miyim ?


Farmasi üyeliğiniz var ve aynı zamanda bir ekibe sahipsiniz ama sponsorunuzu değiştirmeyi düşünuyorsanız bu konumuzu mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.


Bu konumuz üzerinde sizlere 2 farklı yoldan bahsetmek istiyoruz;

1. Farmasi’de tamamen hiçbir işlem yapmadan 5 ay ara vererek farmasi üyeliğinizin askıya düşmesini sağlıyabilir ve sonrasında dilediğiniz sponsorla çalışabilirsiniz. Bu ilk yola başvuracak olursanız ekibinizi tamamen kaybetmiş olacak ve tam 5 ay zaman kaybetmiş olacaksınız. Seviyeniz %21 ise hesabınızın askıya alınma süresi 7 ay olacak ve kaybettiğiniz değerli zamanınız dahada uzamış olacaktır.


2. Bir diğer yol ise sizi umursamıyan veya ilgisiz davranan dahasıda yol gösterici destekci olmamasına v.b aldırış etmeden kendi işinize odaklanarak takıldığınız konularda gerekirse kayıplarla tecrübe kazanarak kendi yönetim anlayışınız iş modeline dönüştürerek zaman içerisinde oturtup ben ve ekibim nasıl daha iyi olabiliriz diye düşünüp bulara göre hareket etmeniz ve kendi işinize kazancınıza odaklanmanız size en iyi yol arkadaşı olacaktır.


Farmasi Sponsorum Kim Nasıl Öğrenebilirim ?


Farmasi hesabınıza giriş yaparak kişisel sayfanıza ulaşmanız gerekiyor. Daha Sonra isminizin altında bulunan menüde “Sponsor” yazan alanda sponsorunuzun adını görebilirsiniz iletişim kurabilmeniz içinde hemen alt kısmında sponsorunuzun telefon numarası da yer almaktadır.


Fakat bazı durumlarda bu bahsettiğimiz bilgiler yer almamaktadır. Eğer bu tur bi durumla karşılarsınız yani sayfanızın sponsor kısmında ”Farmasi Root’ şeklinde bir yazı görüyorsanız lütfen bize ulaşın size yardımcı olmaktan mutuluk duyarız.

whatsapp bilgi danışma hattı için lütfen linki tıklayın

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page