top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Sponsor Değiştirme Nasıl Yapılır ? Farmasi Sponsor Kodu 0035430

Güncelleme tarihi: 13 Eyl


Farmasi Sponsor Kodu : 0035430


Farmasi’de sponsor değişikliği yapabilmeniz için, üye olduktan sonra 6 saat içerisinde kendi kişisel sayfanızın en altında bulunan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan boşluğa üye olmak istediğiniz sponsorun girişimci kodunu yazarak ve kaydet butonuna basmanız durumunda sponsor değişikliğini gerçekleştirmiş olursunuz.


Farmasi üyeliğiniz sponsor koduna yazmış olduğu sponsora aktarılır. Bu işlemi sadece 6 saat içerisinde yapabilirsiniz. Süre geçtikten sonra böyle bir işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değiştirebilmeniz için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz düşecek ve bu durumda sponsor değişikliğini seçebileceksiniz.


Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra sipariş vermeniz durumunda üyeliğinizin askıya alınabilmesi için 6 ay geçmesi gerekmektedir. (Not: Sadece sipariş verenler için beklenecek süredir) 6 ay boyunca hiç sipariş vermemeniz durumunda hesabınız askıya alınacaktır. Aksi taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapamazsınız. Üyeliğiniz askıya düştükten sonra dilediğiniz sponsora üye olabilir ve yeni bir üye gibi tüm hediyelerden faydalanabileceğiniz gibi yeni danışman paketi ile 1.ay 2.ay 3.ay 180 TL lik puan siparişlerinize hoşgeldin hediyelerini alabilirsiniz.


Eğer sponsor değişikliği yapmak isteyen, askıya düşmek isteyen kişinin oluşturmuş olduğu ekip var ise o ekibi de bırakmış olur. Tüm hakları sıfırlanmış olur. Alacağı varsa, sayfasında eksi bakiye de ise yeniden üye olduğunda yani askıdan alındıktan sonra kullanabilir. Bu hakkı Farmasi tarafından korunur.Farmasi Sponsorumu Nasıl Öğrenebilirim?

Öncelikle Farmasi kişisel sayfanıza giriş yapmanız durumunda isminizin altında yer alan menüde sponsorunuzun adını ve hemen altında telefon numarasıda görebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu 'nu doldurun, ister Farmasi ürünleri 'ni %30-40 fabrika fiyatına indirimli alabilir, isterseniz satış yaparak (kampanyalardan yararlanarak) %50 ye varan satış karları elde edebilirsiniz.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page