top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’de Sponsor Değişikliği Nasıl Yapılır? Farmasi Sponsor Kodu TR-0065636

Güncelleme tarihi: 1 NisFarmasi Sponsor Kodu : TR-0065636

Farmasi’de sponsor değişikliği yapabilmek için, üye olduktan sonra 6 saat içerisinde kendi kişisel sayfanızın en altında bulunan ”Sponsor Girişimci Kodu” yazan boşluğa üye olunmak istenen sponsorun girişimci kodu yazılır ve kaydet butonuna basılır.

Farmasi üyesi sponsor koduna yazmış olduğu sponsora aktarılır. Bu işlem sadece 6 saat içerisinde yapılabilmektedir. Süre geçtikten sonra böyle bir işlem gerçekleştirilemez.

Üye olduktan sonra 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediğiniz taktirde sponsor değiştirebilmeniz için 60 gün boyunca hiçbir sipariş vermemeniz gerekmektedir. Böylelikle üyeliğiniz düşecek ve tekrar aktifleştirerek yeni sponsor seçebileceksiniz.

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra ilk siparişinizi verdiyseniz; üyeliğinizin askıya alınabilmesi için 6 ay geçmesi gerekmektedir. (Not: Sadece sipariş verenler için beklenecek süredir) 6 ay boyunca hiç sipariş vermemeniz durumunda hesabınız askıya alınacaktır. Aksi taktirde sponsor değişikliği kesinlikle yapılamaz. Üyeliğiniz askıya düştükten sonra dilediğiniz sponsora üye olabilirsiniz. Askıya düşen üye tamamen yeni bir üye gibi tüm hediyelerden ve yeni danışman paketinden yararlanabilir.

Eğer sponsor değişikliği yapmak isteyen, askıya düşmek isteyen kişinin oluşturmuş olduğu ekip var ise o ekibi de bırakmış olur. Tüm hakları sıfırlanmış olur. Alacağı varsa, sayfasında eksi bakiye de ise yeniden üye olduğunda yani askıdan alındıktan sonra kullanabilir. Bu hakkı Farmasi tarafından korunur.


Farmasi Sponsorumu Nasıl Öğrenebilirim?

Öncelikle Farmasi kişisel sayfanıza giriş yapınız. Ardından isminizin altında yer alan menüde “Sponsor” başlığında sponsorunuzun adını göreceksiniz. Hemen altında telefon numarasıda yer almaktadır

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page