top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’de Askıya Düşmek Ne Demek? Farmasi Sponsor Kodu TR-0065636

Güncelleme tarihi: 1 Nis


Farmasi Sponsor Kodu TR-0065636

Askıya düşmek demek; kayıt bilgileri Farmasi‘de mevcut fakat üyelik devam etmiyor demektir. Kişi üyeliğini devam ettirebilmek için bir sponsor tarafından askıdan alınması gerekmektedir. Yada Askıdaki kişi kendi kendini askıdan alabilir. Kendisi askıdan alma işlemi yapacaksa, üye olmak istediği sponsorun ‘Sponsor Kod’u nu Farmasi sayfasında belirtilen boşluğa yazarak ‘Sponsor Getir’ butonuna basmalıdır.

Farmasi Askıdan Alma işlem Farmasi resmi web sitesinden kişinin tc ve şifresiyle yapılmaktadır. Kişiye onay kodu gönderilir ve sisteme yazılarak askıdan alınır.

Farmasi’ye kayıt olup hiç sipariş verilmediğinde 60 günün sonunda kişi askıya düşer, yani üyeliği sona ermiş olur. Farmasi’ye kayıt olup sipariş vermiş olan, fakat 5 ay, yani 150 gün hiç sipariş verilmezse; yine askıya düşer, üyelik sona ermiş olur.

Kişiye sistem üzerinden askıdan alınabilmesi için onay kodu gönderilir. Onay kodu sayfaya yazılarak ve sponsor seçimi yapılarak kayıt işlemi yenilenmiş olur. Kişi tüm kampanyalardan ve Farmasi‘nin sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmaya başlayabilir.

Askıdan alınmış olan eski üye artık tamamen Farmasi’ye yeni kayıt olmuş gibidir. Kendi kişisel sayfasına tc ve şifresiyle giriş yapabilir.


Farmasi’de Ne Zaman Askıya Düşerim?

Farmasi’de askıya ne zaman düşeceğinizi kontrol edeceğiniz 1. yer en son ne zaman sipariş verdiğinizdir. Farmasi sayfanızda bulunan ‘Siparişlerim’ kısmından tüm siparişlerinizi açınız. En son sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 150 gün sonra askıya düşeceksinizdir.


Farmasi’de Askıya Düşeceğimi Hiç Sipariş Vermediysem Nereden Öğrenebilirim?

Bu sorunuzun cevabını sponsorunuzda verebilir siz de kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Farmasi sayfanızı açınız ve ‘Aktivite Raporu’nda Hoşgeldin 1. ay seçeneğinde kendi isminizin en sağ kısmında kayıt tarihiniz yazmaktadır. Belirtilen tarihten 60 gün sonra Askıya alınacaksınız.

Farmasi Askıya düşmek ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sayfamızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Tarafımızdan hemen aranarak tüm bilgiler sizlere aktarılacaktır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page