top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi’de Askıya Düşmek Ne Demek?

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Farmasi’de Askı’ya düşmek; Kişinin bilgileri sistemde var fakat üyeliği devam etmiyor demektir. Farmasi’ye üye olduğunuzda 60 gün içerisinde sipariş vermezseniz askıya düşersiniz. Bir diğer düşme şekli de şudur; Farmasi’ye üye oldunuz sipariş verdiniz fakat 6 boyunca hiç sipariş vermediniz 6.ayın sonunda üyeliğiniz askıya düşmüş olur.

Askıya düşmek demek üyeliğin sona ermesi demektir. Askıya düşmüş olan girişimci bütün kazanmış olduğu hakları kaybeder. Oluşturmuş olduğu ekibi varsa eğer bir üst sponsora bağlanır. Alacağı olması durumunda Farmasi kişisel sayfasında bekler ve askıdan alındığında kullanabilir.


Askıya düşmüş olan girişimci, Farmasi üyesi askıdan kendini alabilir yada başka bir girişimciye kendini askıdan aldırabilir.


Eğer sizde askıya düştüyseniz, yada askıda olup olmadığınızı öğrenmek için lütfen tarafımıza ulaşın. Size en kısa sürede dönüş yapalım ve Farmasi hakkında en güncel bilgileri aktaralım.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page