top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi başlangıç paket içeriği


Farmasi başlangıç paketi bir birinden değerli 8 adet üründen oluşan Farmasiye yeni katılan üye olan her kesin faydalanacağı fırsat paketi normal değeri 260 tl olan ama Farmasiye yeni katılan her kesin 79,99 ₺ yeni katılan girişimciler faydalansın ürünleri kullansın tanısınlar diye verilen bir fırsat ürünüdür. Aylar itibari ile fiyatları değişkenlik gösterebiliyor güncel fiyat için lütfen sayfamızdaki whatsap iletişiminden bilgi alabilirsinizPeki bu pakette neler var?


1. Farmasinin çok satan ürünlerinden bb krem

2. At kestanesi masaj kremi tüm ağrılara yorgunluğa son

3. Siyah maske yüzdeki siyah noktalara son mıknatıs etkisi

4. Sarımsaklı şampuan saç dökülmesine son

5. Eurofresh aloe veralı misvaklı beyazlatıcı diş macunu diş deki lekelere son

6. Mr. wipes konsantire çok amaçlı genel temizlik ürünü Güçlendirilmiş formülü ile leke çözmede üstün performans sağlar

7. True color ruj yumuşak dokusuyla dudaklarda nemli bir his bırakır

8. Farmasi sabun kendinizi doğal ve ferah hissedeceksinizBu ürünleri sadece ilk siparişiniz de alabilirsiniz ilk siparişinizi verirken sepetinize otametik olarak eklenir. Tabi kine almak mecburiyetimiz yok isterseniz sepetiniz den çıkarta bilir siniz Farmaside hiç bir şey mecbur değil kimse size satış yapacaksınız ekip kuracaksınız diyemez kişi para kazanmak isterse satışta yapabilir ekipte kurarak dada fazla gelirlere sahip olabilir. Yada sadece kendi ihtiyacını alabilir kişinin tamamen kendisine kalmış bir durum tabi kine iyi gelirler elde etmek isteyenlere ekibimiz olarak destek oluyoruz siz ne kadar isterseniz bizlerde o kadar yanınızdayız.


Paket içerikleri değişebilmekte güncel içerikler için lütfen sayfamızdaki whatsap iletişimden bilgi alabilirsiniz


Girişimci olmak veya da ürünleri %30 %40 indirimli almak isterseniz bize katılabilirsiniz şimdi formumuzu doldurarak bizlere katılın

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page