top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi alt üye nasıl yapılır?

Güncelleme tarihi: 12 Eyl 2021


Farmasi firması sağlıklı ve bitkisel ham maddelerden yapılan ürünleri ile kendini ispatlamış köklü bir firmadır. Farmasi ile kazanmak için öncelikle kişi kendisi üye olmalıdır. Daha sonraki adım Farmasi danışmanı olmaktır. Danışman olarak kendinize arkadaşlarınızdan yeni üyeler bularak alt ekibinizi kurabilirsiniz. Bu nedenle Farmasi alt üye nasıl yapılır sorusuna cevap bulunması gerekmektedir.


Farmasi alt üye nasıl yapılır


Farmasi’ye danışman olduktan sonra ekibinizi nasıl kuracaksınız. Farmasi alt üye nasıl yapılır . Bunu gerçekleştirmek için 3 farklı yol izlenebilir.

Birinci yol ; Sisteme giriş yaparak kendi panelinizden üye yapabilirsiniz. Burada üye yapılacak kişinin bilgilerini siz alıp eklersiniz. Sisteme giriş yaparak sol tarafta açılan menüden yeni üye kayıt butonuna basıyorsunuz butonuna bastıktan sonra önünüze çıkan elektronik paneli doldurduktan sonra en alttaki kaydet butonuna basıyorsunuz ve yeni kayıt işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Sponsor seçiniz yazan yere kendi adınızı girmelisiniz. Şayet alt üyenize üye kayıt yapacaksanız onların isimlerini de seçebilirsiniz.

Eposta adresini dilerseniz ekleyin. Lazım olduğunda şifre unutma gibi durumlarla karşılaşıldığında alt üyemiz bu işlemlere e-posta hesabından yapacaktır. Şifresini mail adresine atabilir.

Adres; siparişlerinizin gelmesini istediğiniz adresi ve bu adrese ait posta kodunu mutlaka giriniz.

Telefon; Telefon numarasını mutlaka doğru bir şekilde giriniz. Şifrenin hemen ulaşması için doğru girilmesi şarttır. Hatalı ise hatanın düzeltilmesi müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Farmasi’ye alt üye nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak 2. Yol ise şöyledir.


İkinci yol; Bu yolda sponsor link göndererek yapabilirsiniz. Panelinizdeki kişisel bilgilerim menüsünün en altında bulunan sponsor linkteki size özel olan link kopyalanır. Bu linki yolladığımız kişi kayıt olduğunda sizin alt üyeniz olarak eklenir.


Üçüncü yol; Üye olacak kişi Farmasi resmi web sitesindeki kayıt formunu doldururken sponsor bilgilerini sizin sponsor kodunuzu girmesi ile olur. Farmasi danışmanı olan bireylerin sabit bir danışman kodu vardır. Bu kodu sisteme giriş yaptığınızda sağ üst tarafta görebilirsiniz. Girişimci kodunuz 0 ile başlar 7 hanelidir. Bu danışman kodunuzu Farmasi girişimcisi olmak isteyen kişiye verebilirsiniz. Girişimci olacak kişi Farmasi’nin resmi web sitesinde kayıt formundaki sponsor kodu bölümüne sizin girişimci kodunuzu girmelidir. Kayıt tamamlandığında yeni danışman sizin altınıza eklenecektir. Sponsor kodunuzu girmezse herhangi bir danışmanın alt üyesi olur.


Farmasi’ye alt üye nasıl yapılır diyorsanız bu üç yoldan istediğinizi seçebilirsiniz. Bu üç yöntemden hangisini seçerseniz seçin alt üyelerimizi kaydedip ekibinizi büyütebilirsiniz. Üye seçiminde aktif olacak, her ay sipariş verebilecek kişilerin seçilmesi önemlidir. Farmasi alt üye nasıl yapılır sorusundan önce Farmasi alt üye nasıl olmalıdır desek daha doğru olur.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page