top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Almanya Üyelik

Güncelleme tarihi: 19 Eyl 2021


Farmasi Almanya, Farmasi en çok Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da doğrudan satış hizmeti vermeye yönelik çalışmalarında nerdeyse sona gelinmiştir. 2021 yılının son çeyreğinde satış ve üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs sebebiyle kısa süreli gecikmeler yaşanmaktadır.


Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin gerçekleşmesine neredeyse 2 ay gibi kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Yazılım geliştirme ve işlemlerin gerçekleştirilmesine son hızla devam edilmektedir.


Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin geliştirilmesine devam edilmektedir. Yakında ön kayıtlar yapılacaktır. Ön kayıtlar için bizler de WhatsApp grupları oluşturmaya başlamış bulunmaktayız.


Farmasi Almanya başlamadan ön eğitim ve bilgilendirmeler yapmakta olduğumuz WhatsApp grubumuzda Farmasi Almanya kayıtlar başlar başlamaz tam hazırlıklı bir şekilde tam güç ile ve bilgili bir şekilde başlama yolunda hazırlıklar yapmaktayız.

Sizlerde ön kayıt işlemleri başladığında haberdar olmak ve bizim kurduğumuz WhatsApp gruplarına katılmak, Farmasi hakkında bilgi, eğitim ve motivasyon toplantılarımıza katılmak için lütfen bize ulaşınız.


Farmasi; Almanya’da bulunanları Farmasi ve kurucumuz Dr. Cevdet Tuna ürünleri ile buluşturacaktır. 2021 yılında Farmasi Meksika, Farmasi Kanada ve Farmasi Almanya resmi satış ve üyelik işlemleri başlayacaktır.


Farmasi diğer ülkelerde ikamet eden ve Farmasi’ye kayıt olmak isteyenleri ekibimize dahil edebilmemiz için yoğun çalışma yürütmektedir.


Almanya’da bulunan kişileri Türkiye’den üye yapabilir miyim?


Türkiye’de bulunan Farmasi üyeleri Almanya’da bulunan kişileri üye- kayıt yapabilmelerinin önünü açmaya çalışmaktadır. Farmasi sistemlerini bu doğrultuda çalışacak şekilde ayarlamaya çalışmaktadır. Farmasi üyesi Almanya’da bulunan akraba yada tanıdıklarını üye yapma şansı bulacaktır.


Almanya’da Farmasi yapabilir miyim?


Almanya’da bulunan ve herhangi bir işte çalışanlar aynı zamanda ‘Mini Job’ da çalışabilirler. Bu çalışımış oldukları ‘Mini Job’ ücretide 400 Euro’yu geçemez. Geçtiği takdirde sigorta ve vergi ile karşılaşırlar. Eger Farmasi yaptıklarında senelik Farmasi’den 17.000 Euro’yu geçmezse herhangi bir sorun olmayacaktır.


Almanya’da Farmasi Satışı Yapabilir miyim?


Evet bu işi hem tek işiniz hem de ek işiniz olarak (hem part time hem full time) yapabilmeniz mümkündür. Dilerseniz mini job (mini-job) olarak da yapabilirsiniz. Bu konu ve Farmasi Almanya üyelik ve satışla ilgili her konu hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Peki, mini-job uygulaması nedir ve ne zaman değişti, süreci bir inceleyelim.


MİNİ-JOB (MİNİ İŞLER) NEDİR?

Aylık gelir 450 Euro’yu geçemez. Haftalık çalışma saatleri ile ilgili sınırlama yoktur. Ya da yılda sadece 50 gün veya sadece iki ay çalışabilirsiniz. İş hukuku açısından part-time iş kapsamındadır. Normal işten farkı sosyal sigorta konusundadır. Mini işte farklı sosyal sigorta geçerlidir. 450 Euro’luk bir mini-jobda işçiler ne vergi ne de sosyal kesintileri ödemek zorundalar.

Daha detaylı bilgi almak icin lütfen wharsaptan iletisime geçiniz

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page